Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Našli sme pre vás praktické kúsky nábytku

Máte malý byt a potrebujete šetriť každým centimetrom? Tak predovšetkým pre vás bude dnešný článok, ktorý sa zameria na dômyselný, veľmi praktický dizajn najrôznejších "kúskov" nábytku. Predstavíme vám regály, ktoré za pár "eurovek" môžu urobiť v akomkoľvek interiéri veľkú službu, ukážeme vám, akú posteľ zaobstarať do detskej izby, aby napríklad dve deti mali ešte miesto na hranie a vôbec sa zameriame na praktický nábytok. Zariaďovať interiér domácnosti dnes, je naozaj veľká zábava, pretože možností je celá rada. Ak máte malý byt či veľký dom, pre každého sa niečo nájde. V malom byte musíte viac dobre kombinovali, aby ste mali na všetko miesto, vo veľkom byte či dome zase všetko viac stojí. Ale u nás pre každéhoé niečo, dômyselný dizajn, ktorý je niečím originálny a zároveň praktický nás proste baví.

Nepodceňujte význam regálov

Aj keď si mnohí z vás možno povedia, že regál nie je nič pekné a zaobstaráte ho len vtedy, keď je to také "nutné zlo", opak je pravdou. Dnešná ponuka regálov, to sú veľmi originálne bytové doplnky, ktoré naopak môžu daný interiér, treba obývacej izby, veľmi ozvláštniť. V ponuke nábytku nájdete ich najrôznejšie tvary, veľkosti, odtiene, materiály a tiež sa delia podľa vnútorného usporiadania. Niektoré regály okrem políc ponúkajú aj uzavretý priestor v podobe skrinky. Sú tiež regály, do ktorých veľmi presne zapadnú látkové boxy. Takéto regály s farebnými látkovými boxy, potom najčastejšie kupujeme práve do detskej izby. Na regáloch je ešte jedna vbelmi príjemná vec a to fakt, že sú cenovo veľmi dostupné. Môžete jednoduchým regálom, napríklad v kaskádovitom usporiadaní, opticky rozdeliť priestor na dve časti, čo je veľmi praktické v jednej izbe, kde chcete mať spálňu i obývaciu izbu. Situácia veľmi malých bytov, alebo garsónok.

Chytrá řešení do malého bytu     

Prvá fotografia, predstavuje regály z kolekcie Kubikub francúzskeho výrobcu. Ich ponuka je široká a vyberať môžete nielen odtiene, ale aj najrôznejšie tvary, ktoré potom vzájomne môžete spájať do celých regálových stien. Ako je tomu na fotografii, kedy z dvoch regálov, za zanedbateľnú cenu, je vlastne vytvorená obývacia stena, alebo môžeme povedať televízna stena. Druhá fotografia, znázorňuje regál Cadore nemeckého výrobcu, do ktorého možno vkladať farebné látkové boxy. To sú už spomínané regály, ktoré tak často kupujete do detskej izby. Ponuka regálov je v posledných rokoch naozaj veľmi zaujímavá a dizajn dômyselný.

Ako správne vybrať detskú posteľ, aby ušetrila miesto v izbe?

Ponuka detských postelí, to je nepreberné množstvo designov. Už asi každý vie, že najviac miesta v detskej izbe viac detí, ušetríte zaobstaraním poschodové postele, alebo detské postele s prístelkou. Ale sú tu ešte ďalšie multifunkčné designy, ktoré môžu ušetriť miesto v izbe jedného dieťaťa, kde radíme predovšetkým multifunkčné postele, alebo to sú poschodové postele pre jedno dieťa, kedy pod vyvýšeným lôžkom možno priestor využiť napríklad na umiestnenie písacieho stola a komody. Nápadov je celá rada, v krátkom článku rozhodne nemožno všetko predstaviť. A tak vyberáme designy, ktoré sa nám naozaj ako možnosť úspory miesta v interiéri detí veľmi páči.

    Dětská postel Ugo

Na prvé fotografii, posteľ z kolekcie Trio. Riešenie pre dve deti s veľkým vekovým rozdielom. Lôžko ponúka rozmer miesta na spanie o veľkosti študentské postele a dokonca môžete vyberať z dvoch rozmerov. Pre matrac 120x200 cm, alebo 140x200 cm. Prístelka ponúka pre mladšie zo súrodencov rozmer miesta na spanie o veľkosti 90x190 cm. Navyše okrem prístelky, je tu miesto na posedenie a odkladací priestor, napríklad na tácku s občerstvením. Druhá fotografia, to je riešenie pre mladých študentov aj tých z vás, ktorí už rodinné hniezdo opustili a žijete napríklad v garsoniére. Do postele Space up, respektíve do jej vnútorného priestoru pod matracom, sa vlezie naozaj všetko. Je to posteľ a šatníková skriňa v jednom.

 

Postel s největším úložným prostorem Space Up


Ponuka dômyselného dizajnu, je určená pre všetky interiéry a keďže s nedostatkom miesta v byte bojuje väčšina z nás, na tieto multifunkčné designy sa už niekoľko rokov sústredíme. A s istotou môžeme povedať, že každým rokom je úpora miesta v malom interiéri väčšia a dizajn teda dômyselnejší. Šetrite miesto vo svojom byte aj vy.