Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nebojte sa čierneho odtieňa v detskej izbe, nie je prečo..

Premýšľali ste niekedy nad tým, ako by vyzeral v detskej izbe čierny nábytok? Že nie? Tak dnes vám presvedčíme o tom, že nádherne. Čierny detský nábytok v kombinácii napríklad s ružovou, bielou, alebo aj ďalšími odtieňmi je veľmi elegantný. A vôbec nie, ako by sa mohlo zdať, pochmúrny. V ponuke designov na nábytku Aldo sa vždy venujeme najnovším trendom vo svete bývania a využitie čierneho odtieňa v detskej izbe patrí v posledných mesiacoch k veľmi zásadným zmenám, novinkám. Dnes vám chceme niečo málo z našej ponuky predstaviť. Samozrejme v kvalite francúzskeho výrobcu, ktorého návrhy sú nielen pekné, ale aj veľmi praktické, dovolíme si použiť označenie multifunkčný.

 

 

Čierny detský nábytok pre dievčatá

Trúfame si tvrdiť, že čierny odtieň pre dospievajúce dievčatá, či menšie školáčky spoločne s ružovou je veľmi dobre zvolenou kombináciou. Nábytok v detskej izbe pri správnej voľbe dekorácií dokáže vytvoriť originálnu atmosféru, ktorú dievčatá budú určite milovať. Na ilustračných fotografiách predstavujeme riešenie detskej izby vybavenej poschodovou posteľou Double Vip. Francúzsky výrobca navyše do dizajnu vniesol svoju typickú eleganciu, akoby jemnosť. Nábytok vyzerá naozaj luxusne a príjemné je, že cena luxusná nie je, ale je dostupná všetkým.

 

Patrová postel Leo     Dětský pokoj Fabric

 

Detský nábytok je tiež veľmi funkčný. Praktické riešenie postele s zásuvkou a šatníková skriňa so zrkadlom napríklad na prvú fotografiu. Na druhej fotografiu si zase všimnite praktického designu písacieho stola. Celkový dojem z oboch návrhov pre detskú izbu sa nám veľmi páči práve pre čierny odtieň. Pri zaobstaraní čierneho (či veľa tmavého) detské nábytku je dôležitá maľba stien. Určite by ste mali vyberať z palety veľmi svetlých odtieňov. Nemenej dôležité sú dekorácie. Ak všetko vyberiete správne, získate aj pri čiernom nábytku svetlý, príjemný interiér. Len s akousi ťažko opísateľný eleganciou.

 

 

Tmavý detský nábytok pre chlapcov

Aj tu máme určite čo ponúknuť. Čierna sa už tak nejako pre chlapcov ponúka automaticky. Pre chlapcov vám radi predstavíme napríklad kolekciu Pino, kde hlavnú úlohu okrem tmavéhoho odtieňa hrá veľmi praktická multifunkčná posteľ. Kolekcia je tak vhodná napríklad do rozmerovo menších detských izieb, pretože súčasťou postele je písací stôl, odkladacia polica, komoda. Ale posúďte sami funkčný dizajn, opäť z ponuky francúzskeho výrobcu.

 

Patrová postel B graphit

 

Na ďalšiu fotografiu ponúkame riešenie v čiernom odtieni v podobe poschodovej postele. Možnosť vybavenia detskej izby pre chlapca aj pre dievča. Farebné výplne políc poschodovú posteľ krásne oživia, dizajn opäť veľmi elegantný a praktický. Veríme, že sme vás dňa presvedčili o tom, že nie je potrebné sa báť čierneho odtieňa v detskej izbe. Stačí vhodne kombinovať čierny detský nábytok s dekoráciami, výmaľbou stien a interiér bude pre vaše deti neodolateľný.