Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nech sa páči, posaďte sa...

Veľmi sa svojim zákazníkom ospravedlňujeme, ale sedací nábytok už nie je v našej ponuke. Náš portál sa zameriava hlavne na detský nábytok, ktorý má svoje najväčšie zastúpenie. Zo samostatných dielov môžete podľa vlastného výberu zostaviť detskú izbu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám i vášmu vkusu. Štýlovú atmosféru si doma vykúzlite vďaka obľúbenému nábytku s "retro" nádychom, ktorý nájdete v kategórii rustikálny nábytok. Vybrať si môžete zo širokej škály zafarbenie a typu nábytku. Malá ukážka toho, čo všetko na našom portáli ponúkame.

 

Detská izba v rustikálnom štýle?

Ak si vyberte práve túto detskú izbu, iste aj preto, že patrí do kategórie ekologického nábytku. Prírodné materiály, ktorým drevo mahagón bezpochyby je, majú tie najlepšie vlastnosti pre zachovanie zdravotne nezávadného interiéru, čo je to najlepšie, čo môžete dieťaťu pre jeho zdravý vývoj zabezpečiť. Zdravotná nezávadnosť dreva nenarúša ani povrchová úprava v bielom odtieni, ktorá je vykonaná vodou riediteľným náterom. Ponukou nábytku vo vysokej kvalite je dánsky výrobca na našich stránkach už dlhú dobu známy. Jeho kolekcie patrí k veľmi vyhľadávaným tiež preto, že predstavuje značkový nábytok a značka je vždy zárukou kvality. Rovnako ako vlastný, použitý materiál pre výrobu daných dielov, drevo mahagón v povrchovej úprave snehovo bielym odtieňom.

Rustikálna detská izba - diely

 

Obývacia izba v rustikálnom štýle?

Ak hľadáte niečo netradičné pre vašu obývaciu izbu, potom vás možno upúta ponuka rustikálneho nábytku, kde inšpiráciou pre dizajn bol francúzsky vidiek. Samostatné diely plne využiteľné aj v modernej domácnosti. Jednoduché, ničím nezdobené diely nábytku sú práve typickým pre vidiecky ľud, kde pre dizajn bola určujúca predovšetkým praktickosť. Nie je ničím prekvapujúcim, že kolekcia rustikálneho nábytku Arti Blanc je vytvorená práve francúzskym výrobcom. Máte teda aspoň istotu, že dizajn je naozaj originálny. A navyše ako je už našim zákazníkom známe, francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na vysokú kvalitu a originálny dizajn.

Obývacia izba Arti Blanc 0707 - diely

Tiež, ak sa vám návrh niektorej zo zostáv páči, nemusíte ich hľadať po rôznych kategóriách, nemusíte nič zostavovať. Jedným kliknutím si zaobstaráte to, čo presne potrebujete. Z jednotlivých dielov v našej ponuke môžete vytvoriť zostavu spálne, jedálne, pracovne a pri väčšej fantázii tiež predsiene. Medzi najvyhľadávanejšie sa zaradili diely pre vybavenie kuchyne a jedálne. Materiálom je borovica a dubové drevo. Vysokú kvalitu ponúka francúzsky, dánsky a nemecký výrobca.