Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nedostatok úložných priestorov? Kúpte si posteľ

Väčšina z nás sa stretáva s problémom nedostatku úložných priestorov v domácnosti. Čím dlhšie spolu partneri žijú, tým viac majú vecí. Potom sa narodia deti a miesta zase o niečo ubudne. Kam teda všetky veci naskladať, uložiť, aby miestnosť nebola preplnená nábytkom. Ako sa zariadiť, aby riešením nemusela byť ďalšia monstrózná skriňa v rade? Výrobcovia dnes vďaka dômyselnému dizajnu, ktorý kladie čoraz väčší dôraz na veľkosť úložných priestorov a multifunkčné dizajny s maximálnym využitím, predstavujú najrôznejšie typy nábytku kde je úložný priestor v hlavnej úlohe. A najväčší úložný priestor vám v súčasnosti zabezpečí multifunkčné postele. Postele, ktoré vďaka dizajnu pojmú až neuveriteľné množstvo predmetov na uskladnenie, postele do detskej izby, postele do študentskej izby a postele aj do spálne. Ak správne vyberiete posteľ, vášmu interiéru môžete veľmi pomôcť. Do postele môžete uložiť veci, ktoré tak často nepotrebujete, ale aj veci, ktoré potrebujete dnes a denne. Stačí si len vybrať, ktorú posteľ zvolíte pre maximálnu úsporu miesta v interiéri. Začnime vyberať teda tú správnu posteľ práve pre vás.

 

 

Postele s úložným priestorom pre deti i pre študentov

Pravdou je, že najviac miesta potrebujú deti. Potreba úložných priestorov či veľkosti úložných priestorov rastie s vekom. Je tu priama úmera. S pribúdajúcim vekom začne mať dieťa viac záujmov, potom tiež oblečenie, je tu škola, ktorá tiež potrebuje svoj priestor. To všetko je potrebné usporiadať tak, aby v detskej izbe ešte zostalo miesto na hranie a izba bol príjemná, vzdušná. Nielen pre detskú izbu platí, že miestnosť by nemala byť preplnená nábytkom. Ako uľahčiť vybavenie detskej izby? Kúpte tú správnu posteľ. Pre menšie deti je tu ponuka multifunkčných detských postelí ktorých súčasťou je písací stôl, komoda a napríklad police, pre väčšie deti je tu ponuka vyvýšených poschodových postelí s jedným miestom na spanie, kedy vo vzniknutom priestore pod lôžkom je takisto miesto na písací stôl, skrinku či dokonca šatníková skriňa.

 

Studentská postel Tonight white   Studentská postel Travel

 

Pre menšie deti, povedzme do doby, než pôjdu napríklad do učenia či na strednú školu, odporúčame ako riešenie nedostatku miesta v detskej izbe multifunkčné detské postele. Pod vyvýšeným lôžkom je umiestnený písací stôl na pojazdoch, ktorý možno veľmi ľahko presunúť kamkoľvek do priestoru detskej izby. A keď dieťa stôl nepotrebuje, jednoducho ho pod posteľ zase späť zasunie. Ďalej je v priestore pod lôžkom komoda au niektorých posteľou nechýba ani polica pozdĺž lôžka väčšinou s farebnými výplňami. Dizajn francúzsky výrobca koncipoval tak, aby posteľ v podstate nahradila ďalšie diely nábytku, ktoré tak do miestnosti nebudete musieť kupovať. Multifunkčné postele ako riešenie úložných priestorov a úspora miesta v interiéri sa nám javí ako ideálne. Navyše francúzsky výrobca tieto postele predstavuje za bezkonkurenčnú cenu.

 

Pre väčšie deti síce multifunkčná posteľ ponúka adekvátný rozmer miesta na spanie, ale dizajn je skôr detský. Študenti či študentky budú chcieť niečo modernejšieho, alebo lepšie povedané možná elegantnejšieho. A tiež majú ešte väčšiu potreby úložných priestorov. Aj pre väčšie deti je ponuka posteľí s úložným priestorom veľmi zaujímavá a výrobca tiež pre pohodlnejšie spanie zmenil rozmer postele z 90x200 cm, ktorý je vhodnejší pre školákov, na 140x200 cm. Tento rozmer predsa len pre väčšie deti ponúkne pohodlnejšie spanie. A vďaka väčšiemu rozmeru miesta na spanie získate tiež väčšiu úložné priestory.

 

Studentská postel Space Up   Studentská postel Lanka

 

Na prvej lustračnej fotografii uvádzame posteľ Space Up, ktorá patrí k najobľúbenejším ako riešenie nedostatku miesta v interiéri. Pod lôžkom na pohyblivom, zdvíhacím roštu nájdete úložné priestory, ktoré vám v podstate nahradí šatníková skriňa a komodu. Navyše je vnútorná časť postele rozdelená tak, že veci sú veľmi prehľadne usporiadané. Posteľ Space Up ponúka najväčší úložné priestory zo všetkých postelí v ponuke. Na druhej fotografii je posteľ Satty, ktorá je okrem úložných priestorov v podobe dvoch hlbokých šuplíkov a nadstavca vo veľmi modernom dizajne. nechýba ani ľad osvetlenie a tiež patrí k veľmi obľúbené voľbe ako riešenie miesta na spanie pre študentov. Obe postele potom ponúkajú rozmer miesta na spanie, teda rozmer pre matrac 140x200 cm. Správne zvoleným dizajnom postele môžete vašim deťom interiér veľmi odľahčiť a ponuka dômyselných designov postelí je naozaj široká.

 

 

Málo miesta v spálni? Riešením je opäť posteľ

Samozrejme že aj v spálni môžeme bojovať s nedostatkom úložných priestorov a aj pre spálňu platí, že úložné priestory navyše môžete vyriešiť či získať správnym výberom postele. Ponuka postelí pre dospelých sa samozrejme od tých detských líšia dizajnom a veľkosťou miesta na spanie, ktorá je 160x200 cm, alebo ak vám to priestor dovolí 180x200 cm. Veľký "bum" zažívajú v poslednom roku manželské postele s nadstavcom. nadstavec v podstate využíva priestor do výšky, nie na zemi, kde by zase zaberal miesto. Nadstavca pojmú až prekvapivé množstvo predmetov a opäť majú za cieľ nahradiť v podstate šatníková skriňa, tak ako uvádzame na našu prvú ilustračné fotografiu u zostavy spálne Most, alebo Ely.

 

    Ponuka postelí pre deti, študentov i dospelých je široká. Dizajn je dômyselný a pri správnej voľbe postele môžete ušetriť až prekvapivé množstvo miesta v danom interiéri. Než zaobstaráte posteľ, spomeňte si na to, že posteľ dnes, to už nemusí byť len miesto na spanie.