Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nedostatok úložných priestorov v miestnosti

Pokiaľ máte malú detskú izbu, alebo spálňu a potrebujete do nej umiestniť viac úložných priestorov, máme pre vás riešenie v podobe posteľou s úložným priestorom. Ponúkame postele s vysúvacími zásuvkami alebo multifunkčné detské postele. Či už si zvolíte akúkoľvek variantu, vybrať si môžete z rôznych farieb a moderných dizajnov.

 

Detské postele s úložným priestorom

Detská posteľ pre dve deti Sherwood, od francúzskeho výrobcu, neponúka len miesto na spanie, ale je tu aj rad úložných priestorov v podobe zásuviek a nadstavca, rovnako tak odkladacích priestorov v podobe políc. Detská posteľ s prístelkou je ideálnym riešením pre rodičov, ktorí nechcú kupovať poschodovú posteľ a v detskej izbe nemajú priestor pre umiestnenie dvoch klasických postelí. Prístelka v podobe zásuvky, do ktorej stačí len vložiť matrac, môže byť kedykoľvek v priebehu dňa jednoducho zasunutá a deti majú miesto na hranie. Všetko je veľmi dômyselne riešené a detská posteľ v tomto dizajne vykúzli v malom interiéri deťom príjemné prostredie. Na ďalšej fotografii, predstavujeme detskú posteľ s tromi nadstavcami Snoop 2572. Táto posteľ z ponuky francúzskeho výrobcu ponúka v cene nielen lôžko, ale aj tri nadstavce, ktoré môžu byť k posteli postavené aj v zrkadlovom prevedení. Aby toho nebolo málo, sú tu ešte dve zásuvky pod lôžkom. Úspora miesta je zaobstaraním tejto postele značná. Biely odtieň je veľmi obľúbený a samozrejme že v ponuke detského nábytku nájdete biele komody, písacie stoly, alebo skrine. Všetko pre vybavenie detskej izby v bielom odtieni.

 

Detské multifunkčné postele

Ďalej ponúkame naše detské multifunkčné postele, vďaka ktorým vybavíte detskú izbu plnohodnotne, prakticky aj zábavnou formou. Súčasťou týchto detských postelí nie je iba lôžko na spanie, ale tiež napríklad písací stôl, zásuvky a police. Tieto detské postele s úložným priestorom a vybavením, ktoré každé dieťa potrebuje, ušetrí nielen miesto v izbičke, ale aj vaše financie. Nie je potrebné kupovať takmer žiadny ďalší nábytok. Ide v podstate o detské vyvýšené postele, z čoho bude vaša ratolesť iste nadšená. Myslíme však aj na bezpečnosť, preto sú súčasťou každej postele pevné zábrany, mnohé modely disponujú tiež zaoblenými rohmi. Materiály sú kvalitné a vhodné pre deti. Vyberať môžete designy pre dievčatá, tak pre chlapcov. Farebné kombinácie sú ladené do typicky dievčenských či chlapčenských odtieňov. Nájdete samozrejme aj neutrálne varianty. Detská multifunkčná posteľ sa hodí do každej izbičky, a vďaka našim veľmi podareným dizajnom mu dodá štýl a jedinečnú atmosféru. Na prvom obrázku vidíte detskú posteľ s písacím stolom Bonny BOHS91-09 v bielom prevedení, od belgického výrobcu. Ten ale ponúka u týchto posteliach širokú škálu kombinácií farieb. Druhá, detská posteľ Moby multifunkčná 2137COMB, je vhodné riešenie detskej izby pre chlapcov.

 

 

Manželské postele s úložným priestorom

Kategória posteľou s úložným priestorom príde vhod predovšetkým tým z vás, ktorí nedisponujete príliš veľkým priestorom pre zariadenie spálne. Posteľ s úložným priestorom, to je najčastejšie posteľ so zásuvkou. V našej ponuke máte možnosť zaobstarať zásuvku jednu či dve z každej strany postele, zásuvky po celej dĺžke postele alebo len z časti postele, kedy zvyšný priestor je možné využitý ako odkladaciu plochu. Vyberať môžete postele z lamina, z mdf dosky, z masívu alebo rustikálne postele. Vo všetkých týchto dizajnoch môžete posteľ so zásuvkou nájsť. Aj tu je cena uvedená za posteľ ako kompletný diel, teda aj so zásuvkou a roštom. Jedným z príkladov veľmi praktického dizajnu môže byť aj manželská posteľ Most -1530L260 z ponuky francúzskeho výrobcu. Posteľ vďaka hlbokým zásuvkám ponúka až prekvapivo veľké úložné priestory a navyše je tu v záhlaví veľmi praktický nadstavec, ktorý možno tiež v plnej miere využiť. Posteľ tak dokáže v interiéri spálne ušetriť veľké množstvo miesta, ktoré môžete naopak využiť pre umiestnenie ďalšieho dielu nábytku, alebo necháte nezariadené, ak máte skôr radi nepreplnené, vzdušné prostredie. Manželská posteľ so zásuvkou a regály Brooklyn H53.106, takisto od francúzskeho výrobcu, prekvapí svojimi možnosťami. Ak máte radi netradičný, moderný dizajn, manželská posteľ Brooklyn vás určite osloví. Ponúka možnosť obstarania zásuviek z oboch strán, nočné stolíky na vysunutie a nadstavec. Ten má z oboch strán regály, ktoré tiež možno úplne zasunúť do útrob postele. Príjemné je aj spojenie odtieňov bielená čerešňa a snehovo biela.

 

 

Postele do spální a detských izieb v rôznych rozmeroch a prevedeniach. Nábytok Aldo, ponúka kvalitné postele z masívu, z lamina a MDF dosky, v rôznych farebných prevedeniach a rozmeroch. Postele od 90x200 cez 140x200, 160x200 až po rozmerné postele 180x200. Pre kvalitný spánok je nutné zvoliť správny matrac, na ktoré sa neoplatí šetriť. Vyberte tú, ktorá vyhovuje vašej postave, váhe a spôsobu spania. Ako doplnok sa hodí nočné stolíky, alebo komody.