Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nemáte miesto v spálni na šatníkovú skriňu

Dnes vám predstavíme kolekciu Easy od francúzskeho výrobcu, ktorá je ideálna pre vybavenie malých interiérov. Systémové regály, ktoré si môžete podľa rozmeru danej miestnosti zostaviť do najrôznejších podôb. Regály majú najrôznejšie usporiadanie, sú regály s zásuvkami, policami, alebo regály s šatníkovou tyčou. A to je práve na tomto systéme najlepšie, že výber je takto flexibilný. Navyše tieto systémové regály sú tým najlacnejším spôsobom, ako zariadiť úložné priestory nielen v spálni, ale v akomkoľvek interiéri, napríklad v obývacej izbe, alebo predsieni. Na ilustračných fotografiách predstavujeme niekoľko návrhov, čo všetko môžete získať vďaka týmto samostatných regálom.Ak bývate v garsónke, môžete si z regálov vytvoriť v spálni aj malý pracovný kút. Regálové steny zaberajú v interiéri rozhodne menej miesta, ale ponúkajú viac úložného priestoru. Francúzsky výrobca predstavuje regály v troch farebných variantoch. Malou vadou na kráse je to, že šatňové steny sú otvorené a vyzerajú dosť neúhľadne, keď v nich neudržiavate poriadok.

Na druhú stranu ak budete k týmto regálom pristupovať tak, že z nich vytvoríte priestor, ktorý príjemne doplníte dekoráciami a ďalšími doplnkami, výsledný efekt stojí za to. Regály v tomto dizajne sú známe aj ako diely, z ktorých sa zostavujú šatne. Ak máte to šťastie a máte vo vašom byte, či dome šatňu, predstavujeme vám spôsob, ako ju lacno zariadiť.
Regály nájdu svoje miesto všade, teda aj v predsieni, ako dokazuje dalšia ilustračná fotografia. Sú zákazníci, ktorí tieto regály dokonca využili aj v garáži a sú veľmi spokojní. Za nás, regály do budúcnosti budú pri vybavovaní moderných interiéru v hlavnej úlohe, budú mať rozhodne, čo povedať a ponúknuť.