Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nemecké designy kancelárskeho nábytku

Sme veľmi radi, že Vám môžeme ponúknuť kancelársky nábytok tak, ako ho ešte nepoznáte. Či už si budete chcieť vybaviť kanceláriu, alebo len zakúpiť písací stôl, nemecký výrobca má pre Vás kancelársky nábytok, nevšedných designov. A to, že tento výrobca má všetok nábytok veľmi kvalitne a perfektne spracovaný, už snáď nie je potrebné dodávať.

 

 

 

Zostava do kancelárie

Nábytok, ktorý nám dáva zmysel a vy sa určite pýtate prečo. Všetko sa práve dozniete a rozhodne si pozrite všetky ilustračné fotografie a my veríme, že kolekcia nábytku Start Up dá zmysel aj vám. Dáva zmysel predovšetkým z toho dôvodu, že len vy sami rozhodujete aj finálnej podobe nábytku. Regál môžete zaobstarať otvorený, alebo môžete zaobstarať s dvierkami a šuplíkmi. Vybrať si môžete z troch veľkostí písacieho stola, uvádzame pre domácich využité dve menšie varianty. Písací stôl v ponuke kolekcie Start Up, ale ešte vo väčšom rozmere.

 

Nábytek na doma i pro komerční využité Start Up

 

 

Dáva nám zmysel obstaranie zábrany v šedom odtieni k písaciemu stolu preto, aby vám konečne prestali veci zo stola padať. Dáva nám zmysel mať úložné priestory vyriešené kontajnerom na pojazdoch, navyše s možnosťou uzamknutia, kedy máte dostatok miesta na voľný pohyb pod pracovnou doskou. Dáva nám zmysel zaobstarať kontajner, pretože potom je písací stôl rovnako vhodný ako pre pravákov, tak pre ľavákov. A dáva nám zmysel kvalita s hrúbkou laminátu až 22 mm a kovová konštrukcia pre písací stôl, ktorý je tak stabilný a pevný. A vždy nám dával zmysel francúzsky výrobca, ktorý už siedmym rokom na našich stránkach v exkluzívnom zastúpení ponúka tento zmysluplný, flexibilný na výber nábytok.

 

Písací stôl do detskej izby

Nemecký výrobca, takisto nezabúda prostredníctvom našich stránok, úplne novým pohľadom a návrhom pre zariaďovanie interiéru detskej izby, teda na deti. Jeho designy sú naozaj ojedinelé a pritom veľmi kvalitné. Ponúka písacie stoly, rôznych odtieňou od ružovej, typicky dievčenské farbe, až po tmavo modrú pre chlapca. Ale hlavnou podstatou u všetkých písacích stolov, tohto výrobcu, je písacia plocha stola, ktorá ponúka možnú zmenu jej výšky, ale aj sklonu, uhlu. A nielen to, môžete si tiež zaobstarať pojazdný kontajner, alebo kancelársku stoličku, ktorá má anatomickú opierku chrbta aj sedadla. Výrobca tak ešte viac ovplyvnil možnosť zdravého sedenia dieťaťa pri učení.

 

Psací stůl Game Nábytek Aldo představil psací stoly i na Tv Nova

 

 


Dúfame, že Vás ojedinelé designy nábytku do kancelárií, alebo detských izieb, aspoň trochu potešila. Na našom portále nábytku Aldo, nejdete ďalšie a ďalšie segmenty nábytku, tohto prvotriedneho nemeckého výrobcu.