Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nemecký dizajn detských izieb

Pokiaľ máte doma školáka, najviac času trávi po príchode zo školy určite v detskej izbe. Preto je veľmi dôležité, aby detský nábytok bol prispôsobený hlavne potrebám dieťaťa. Musíme mať na mysli, že detská izba je určená k hrám, učeniu a tiež spánku, takže nábytok by mal byť predovšetkým zdravotne nezávadný a bezpečný. Dnes Vám predstavíme detské izby, nemeckého výrobcu, ktorý všetky tieto požiadavky spĺňa.

 

 

Nábytok pre chlapcov v modernom dizajne

Ponuka trendy herných počítačových stolov vás rozhodne osloví, možno mnohých z vás inšpiruje. V kategórii predstavujeme herné počítačové stoly od francúzskych výrobcov od lacnejších po tie viac sofistikované, portugalského výrobcu, ale aj nemeckého a tak ponuka je určite rôznorodá.

 

    Herní počítačový stůl Fosk

 

Všetky počítačové stoly však majú jedno spoločné a to základný odtieň čiernej. Niektoré z týchto trendov stolov sú doplnené ešte červeným, zeleným a obľúbeným modrým odtieňom, niektoré zase ponúkajú ľad osvetlenia. Dospievajúce deti si u nás určite vyberú svoj „trend“. A samozrejme, že u nás nájdete k týmto stolom taktiež vhodné, komfortné stoličky.

 

Psací stůl Ugo

 

Nábytok pre dievčatá je iný

Na poslednej fotografii, Vám predstavíme originálnu detskú izbu, ktorá je predurčená hlavne pre dievčatá. Detská izba ponúka všetko potrebné do izby dvoch slečien, vďaka možnosti ďalšieho spania, ktoré ponúka posteľ. Druhý matrac potom umiestňujete do zásuvky na spanie s vystuženým dnom a má tiež klasický rozmer 90x200 centimetrov. Pretože u tejto detskej izby je možnosť výberu zo samostatných dielov, máte neobmedzené možnosti, ako bude finálna podoba tejto Vašej detskej izby vyzerať. Môžete si vybrať z dvoch druhov komôd, kontajner so zásuvkami, regál, šatníkovú skriňu, písací stôl, alebo policu. Bielo-ružové prevedenie, je naozaj typicky dievčenské, ale na našom portáli, nájdete obdobný variant detskej izby pre chlapcov.

 

Dětský pokoj Billy white

 

Ako sme už uviedli, nemecký výrobca dbá na vysokú kvalitu nábytku, detského obzvlášť a tomu zodpovedá aj výber materiálov, mdf doska a masív. A to, čo je u nemeckých výrobcov známe, je rozhodne precízne spracovanie.