Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nepodceňujte bytové doplnky, môžu aj pomôcť

Zariadiť akýkoľvek interiér daným nábytkom je jedna stránka veci. Potom sú ale ešte na rade bytové doplnky a dekorácie, ktorých význam je často podceňovaný. Pritom vhodne zvolené doplnky a dekorácie mnohokrát môžu úplne zmeniť ráz daného interiéru. Stretávame sa tiež často s názorom, že bytové doplnky sú nepraktické, zbytočné vyhadzovanie peňazí. Ale opak je pravdou. V našej ponuke predstavujeme bytové doplnky, ktoré vám môžu byť tiež veľkým pomocníkom. A samozrejme tiež bytové doplnky, ktoré majú "len" ozdobný charakter. V každom prípade si myslíme, že ponuka bytových doplnkov do všetkých interiérov stoja za inšpiráciu.

 

 

Bytové doplnky v detskej izbe

V detskej izbe sa fantázii medze nekladú. Je to jeden z mála interiérov, kde si môžeme dovoliť veľa farieb i pastelových. Tiež naša ponuka bytových doplnkov do detskej izby je veľmi pestrá a nápaditá. Najväčšiu obľubu si získali hracie deky pre bábätká a detské kreslá v podobe veľkých plyšákov. Najväčší ponuku doplnkov pre deti prináša do našej ponuky belgický výrobca detských potrieb značky Noukie's.

 

      

 

Detská kreslá v podobe veľkých plyšákov si vaše batoľa zamiluje. Ale ako iste všetci rodičia vedia, z počiatku bábätko na sedenie potrebuje opierku, keďže sa ešte len sedieť učia. Plyšové kreslo je tak nielen praktické, ale môže byť aj veľmi milú ozdobou detskej izby. V neskoršom veku si dieťa s plyšovým kreslom môže hrať a môže byť jeho kamarát až do začatia školskej dochádzky.

 

V ponuke dekorácií do detskej izby však nájdete i lampičky v podobe nejakého zvieratka, alebo koberčeky, ktoré majú dekoratívny charakter. Ponuku sme pre vás pripravili tak, aby jednotlivé dekorácie medzi sebou tematicky súviseli. Môžete tak mať v jednom interiéri hračky v podobe plyšových oslíkov, kresielka, samolepky, deky, obliečky apod. Všetko príjemne harmonické a na seba vzájomne nadväzujúce.

 

 

Bytové doplnky v obývacej izbe

Do tejto kategórie sme zaradili môžeme povedať všetkého chuť. Servírovacie stolíky, praktické taburety na sedenie s úložným priestorom, alebo samostatná čalúnené kreslá skôr ako ozdobu interiéru obývacej izby. Medzi veľmi obľúbené sa tiež zaradili štýlové dekorácie v rustikálnom dizajne, ktoré ponúkajú naozaj po ich umiestnení v obývacej izbe zmenu celého interiéru.

 

       

 

 

Bytovými doplnkami sa však tiež znamená police, zrkadlá či menšie regály, do ktorých možno potrebné umiestniť látkové boxy. Veľkej obľube sa v tejto kategórii teší servírovacie stolíky, ktoré sa po dlhých rokoch opäť vracia do našich domácností. V obývacej izbe najčastejšie volíme, predovšetkým potom keď máme malý interiér, bytové doplnky skôr praktické. A tak aj keď si zaobstaráte netradičný taburet aký predstavujeme na fotografiu, predsa len nie je len na ozdobu, ale využiť ho možno samozrejme na sedenie. Pri výbere doplnkov sa nebojte farieb, ktoré by však mali nejako súvisieť s daným vybavením miestnosti. Nie je nič zábavného na interiéri a to nielen obývacej izby, kde je všetko v jednej farbe, v jednom tóne.

 

 

Bytové doplnky najčastejšie kupujeme do kuchyne

Medzi najčastejšie bytové doplnky do kuchyne rozhodne patrí pomocné stolíky ku kuchynskej linke, alebo skrinky na mikrovlnnú rúru či iné kuchynské skrinky, ktoré majú doplniť chýbajúce úložné priestory existujúcej kuchyne. V ponuke však nájdete aj najrôznejšie drevené boxy na uschovanie potravín.

 

       

 

Ponuka pre túto kategóriu je tiež veľmi široká a je to tiež jediná kategória doplnkov, ktoré nie sú určené len k ozdobe interiéru kuchyne, ale sú rýdzo praktické. Trúfame si tvrdiť, že rad doplnkov naozaj dokáže veľmi dobre vyriešiť tiež prácu v kuchyni, predovšetkým potom keď pripravujeme jedlo. Stolíky ako pomocníci v kuchyni sú na kolieskach, možno ich teda premiestňovať tam, kde práve potrebujeme.

Nepodceňujte bytové doplnky, ktoré vám môžu vaše bývanie nielen spríjemniť, ale môžu tiež pomôcť. Bytové doplnky sa snažíme ponúkať tiež za veľmi príjemné ceny, aby cena zodpovedala tomu, že sa jedná o doplnenie interiéru, nie vybavenie interiéru.