Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nepodceňujte predsieň.

Predsieň je prvou miestnosťou, kam vstupujeme. Predsieň môže byť len nutnou komunikačnou zónou, ale i praktickou náručou, ktorá ponúka pohodlie.

 

Vešiak - nemý sluha

Bez vešiaku by žiadna predsieň nemohla dostatočne plniť svoju funkciu. Zabudované skrine nestačia! Ak totiž odkladáme premočené zvršky, treba ich niekde nechať preschnúť. Vešiaky môžu byť tradične prichytené na stene, ale tiež je možné zvoliť z množstva designových solitérov, ktoré ponúka slovenský trh.

 

Nábytok do predsiene Infinity - dub

 

Skriňa - najlepšie zabudovaná

Vešiak je de facto provizórne miesto na uloženie odevov a ak sú suché, nemali by visieť každému na očiach. Predsieň je uprataná, keď je oblečenie schované, ostatne to isté platí o mnohých ďalších predmetoch i ostatných častiach bytu. Najpraktickejšie skrine bývajú zabudované na mieru. Lepšie využívajú daný priestor a podľa zvoleného povrchu dverí ladia viac či menej s celým interiérom. Posuvné dvere môžu obsahovať tiež zrkadlo.

 

Nepostrádateľné zrkadlo

Zrkadlo Lana 0186MIRO

Zrkadlá nie sú v interiéri len ozdobným prvkom. Dokážu opticky zväčšiť priestor, ale tiež nám dávajú šancu prekontrolovať zovňajšok pri odchode z bytu. Ideálna veľkosť je taká, aby sme v zrkadle videli celú postavu. Malé zrkadielko zavesené kdesi vysoko na stene príliš nepomôže, rovnako ako jeho nevhodné osvetlenie.

 

Svietidlá - aby bolo jasné

Osvetlenie predsiene musí byť dostatočné. Sem náladové svietidlá nepatria. Ak sa pri odchode z bytu zbežne prekontrolujeme v zrkadle, je užitočné na seba vidieť. Nezabúdajme na dva vzájomne prepojené vypínače, z nich prvý je pri vchodových dverách a druhý pri dverách z predsiene do bytu. Len tak nebudeme po predsieni zmätene pobehovať, aby sme pri odchode pozhasínali.