Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nepodceňujte regály, môžu byť praktické aj pekné

Dnešná ponuka regálov možno mnohé z vás prekvapí. Z regálov možno v podstate zostaviť celý interiér, alebo obývaciu stenu. Regály môžu byť aj samostatne. Regály určite oživí každý interiér a navyše patrí k veľmi praktickým dielam. Regálov je celá rada. Regály na slovenskom trhu od najrôznejších výrobcov prinášajú stále nové riešenia nedostatku úložného priestoru, či miesta na odkladanie knižiek, alebo iných predmetov. Regály sú veľmi moderné, ale tiež štýlové, či dokonca dnes už regály rustikálné. Vybrať si môžete z radu riešení, či lepšie povedané rozdelenia úložného priestoru, ktorý je buď otvorený vo forme políc, alebo zavretý vo forme skriniek a boxov. Dnes vám predstavíme, čo je v kategórii regálov nové na našom portále.

 

 

Dizajnové regály

Čo vlastne hľadať pod pojmom dizajnové regály? Určite moderné, veľmi praktické návrhy. Výrobcovia sa snažia v maximálnej miere využiť daný priestor medzi policami, často sú tieto regály doplnené boxy či už látkovými, alebo boxy z klasického lamina. Dizajnové regály sú často vo veľmi netradičných tvaroch a rozmeroch, často si ich sami môžeme zostaviť z niekoľkých dielov do požadovaného tvaru. Ale uveďme si niekoľko príkladov.

 

         


 

Moderné regály tiež patrí k najčastejšie hľadaným do našich domácností. Sú praktické a lacné. Design dokáže miestnosť tiež veľmi spríjemniť ak správne zvolíte dekorácie, či predmety pre uloženie. Moderné regály to je tiež prehliadka najrôznejších, často veľmi odvážnych odtieňov. Dnes tiež nie je veľký rozdiel v modernom dizajne medzi regálom určeným do kancelárie, či regálom určeným do obývacej izby. V podstate regál je možné využiť v akomkoľvek interiéri, fantázii sa naozaj medze nekladú.

 

       

 

Rustikálne regály, regály z masívu

Rovnako veľmi obľúbený štýl, ak ste milovníkmi prírodných materiálov. Aj tu máme čo ponúknuť. Regály dánskeho a nemeckého výrobcu určite v rustikálnom, či typicky "sedliackom" dizajne majú svoje čaro. Často tiež tieto regály nájdu svoje miesto na chalupe, alebo štýlovom, netradičným interiéru. Najčastejšie sa na výrobu rustikálnych regálov používa drevo mahagón, ktoré je veľmi kvalitný vďaka svojmu vysokému stupňu tvrdosti. Bohužiaľ tieto regály však patrí k cenovo náročným. lacnejšie variantom sú regály z dreva borovice, ktorých je tiež celý rad a nielen v prírodnom odtieni.

 

 

Využitie regálov moderných a rustikálnych je viac menej rovnaké. Naozaj vidíme rozdiel v obyčajnom dizajne. U moderných regálov iba výrobcovia ponúka možnosť zostavenia z niekoľkých samostatných dielov do jedného celku. Ale nezabúdajme na poslednú kategóriu a tou sú predsa regály pre našich najmenších.