Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nepodceňujte stolovanie, vytvára rodinnú väzbu

Verte, že výberom jedálenské zostavy, jedálenského stola a jedálenské stoličky patrí k veľmi dôležitým nákupom do našej domácnosti. Rodina, alebo priatelia sú pri stolovaní pohromade a vytvára sa tak silná spoločenská väzba. Jedálenské zostavy vyberáme podľa veľkosti miestnosti. Veľký priestor v interiéri vymedzený pre jedálenskú zostavu môže byť samostatná miestnosť, tak zvaná jedáleň, ale ak nemáte miestnosť naviac, vo väčšine prípadov potom zariaďujeme jedálenský kút v kuchyni. A tu, ak nemáte miesta nazvyš, by sme mali využiť moderných minimalistických dizajnov, ktoré nám dnešná doba našťastie ponúka.

 

Jedáleň v rustikálnom štýle

Práve rustikálny nábytok sa hodí do veľkých priestorov interiéru a hlavne pre tých, ktorí tento štýl milujú. Dnes vám predstavíme veľmi zaujímavý návrh rustikálnej jedálne z masívu Cassala-Sao Bento, od nemeckého výrobcu, ktorý je už po dlhé roky známy svojou precisností a vysokou kvalitou. Nemecký výrobca v návrhu jedálne, ktorú vidíte na fotografii, spojil samostatné diely rustikálneho nábytku z masívu s nadčasovým dizajnom čalúneného nábytku. Aj keď spojenie veľmi kontrastné, v samotnom dôsledku v danom interiéri jedálne je veľmi harmonické. Nemecký výrobca do návrhu zaradil rozkladací jedálenský stôl, komodu so zásuvkami a veľmi priestrannou vitrínu. Čalúnený nábytok v sýtych odtieňoch zastupujú jedálenské stoličky a praktický taburet. Spojenie odtieňa transparentné bielej, ktorá zachováva viditeľnú štruktúru dreva borovice, so sýtymi odtieňmi čalúnenia sa nám veľmi páči. Kolekcia rustikálneho nábytku Cassala ponúka celý rad možností zostavenia nielen jedálne, ale aj obývacej izby. Rustikálny nábytok môžete zaobstarať aj v prevedení transparentné bielej doplnené hnedou farbou. Veľkou výhodou je aj predaj na samostatné diely, teda kto nemá odvahu na čalúnený nábytok, môže si zakúpiť iba rustikálne diely jedálne. Posúďte ale sami, že spojenie s farebným čalúnením, je veľmi originálne.

 

Kolekce nábytku Country

 

Neuveriteľný jedálenský stôl Kiona

Táto kolekcia, ponúka tiež diely samostatne k výberu pre vybavenie interiéru nielen jedálne, ale aj obývacej izby. Ak nemáte k dispozícii miestnosť pre vybavenie jedálne, možno s kolekciou Absoluto veľmi prakticky zariadiť jedálenský kút nadvädzujúci na nábytok dizajnom a odtieňom v obývacej izbe. Je to tiež určite značná finančná úspora. Nemecký výrobca sa snažil zamerať návrh dizajnu jednotlivých dielov teda nielen pre veľké, priestranné interiéry, ale aj malé miestnosti. Flexibilným výberom potom len kupujete menej, alebo viac dielov, podľa rozmeru izby a finančných možností. Výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu, ktorá je zrejmá aj z fotografií zachytávajúce detailné spracovanie. V kolekcii Absoluto môžete vytvoriť nespočetné množstvo rôznych kombinácií.

 

Rozkládací jídelní stůl Kiona

 

Riešenie, ktoré je ideálne pre tých z vás, ktorí potrebujete väčší jedálenský stôl naozaj len sporadicky. Navyše, jedálenský stôl si môžete rozložiť hneď na niekoľko šírok, nie je iba najmenší a najväčší rozmer, ale je možný ľubovoľný, postupný rozklad podľa aktuálneho počtu stravníkov. Dosky na rozloženie si musíte schovať, nemožno umiestniť pod stôl. Kvalitné kovové pojazdy a celkový spôsob rozloženia na jedálenský stôl jednoduchým vkladaním dosiek je ľahké a rýchle. Dômyselné riešenie je dostupné aj v ďalších odtieňoch prírodných dekorov.

 

     

 

Jedálenský set do malých interiérov

Viac ako dostupná cena s ohľadom na zostavu skladajúcu sa z jedálenského stola a dvoch lavíc. Materiálom na výrobu sa stala laminátová doska vo vierohodnej imitácii dreva v spojení s kovom čiernej farby. preto môže výrobca ponúknuť tak veľmi príjemnú cenu. Jednoduchá montáž aj demontáž.

V dnešnom modernom dizajne je všetko možné, fantázii sa medze nekladú a ako sa dá barový stôl využiť deklarujú aj ilustračné fotografie, na ktorých najrôznejšie návrhy predstavujeme. Veľmi dostupná cena vďaka minimalistickému designu, ktorý je zároveň veľmi vhodný aj do malých interiérov a sériovej výrobe. Kolekciu Rustic brown brown vyváža výrobca do celého sveta a teraz máte možnosť zaobstarať aj na našom trhu. A my veríme, že budete spokojní nielen s cenou, ale aj kvalitou a jednoduchou montážou.

 

     

 

Najväčšou chybou na kráse kuchýň býva nefunkčnosť a absencia pohodlného jedálenského priestoru. Naše kuchynské a jedálenské zostavy ponúkajú nevšedné gastronomické zážitky v pohodlí a príjemnom dizajne. Usaďte svoju rodinu do komfortných stoličiek a servírujte im obed na priestranný stôl. Naša ponuka je skutočne široká.