Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičná kolekcia detského nábytku Butterfly vás očarí svo

Máte radi všetko, čo je originálne a netradičné? Nemáte radi stereotyp, spoznávate niečo nové a rovnakým spôsobom pristupujete aj k zariaďovaní vášho bývania? Snažíte sa interiér ladiť tak, nech je niečím výnimočný a osobitý? Práve sa chystáte zariadiť novú detskú izbičku pre vašu dcérku a opäť hľadáte nejaké netradičné riešenie? Potom máme presne pre vás hneď niekoľko tipov na veľmi vydarené detské izby.

Inšpiráciou pri vybavovaní novej izbičky pre nás bol dánsky výrobca nábytku, ktorý prišiel s novými kolekciami detského nábytku z masívu. Aj vám sa určite bude páčiť. Detský nábytok z masívu prekvapuje svojou dômyselnosťou, zmyslom pre detail a prináša úplne nový spôsob pri zariaďovaní interiérov detských izieb. Ponúka ako klasické diely nábytku, tak originálne dekorácie a doplnky, ktoré vdýchnu do miestnosti jedinečné čaro a šmrnc.

 

Detská izba pre dievča, ktorá je plná hravosti a veselosti

Začnime predstavením kolekcie Butterfly, ktorá je určená malým princeznám, školáčkam aj študentkám. Pre detské izby z masívu pre dievča od dánskeho výrobcu je dominantou drevo z borovice, ktoré je namorené do moderného bieleho odtieňa. Ten pôsobí veľmi elegantne, čisto a možno ho skombinovať s ktoroukoľvek inou farbou. Dekorácie z masívu do detskej izby pre dievčatko sú tiež úžasné a vaša dcérka z nich bude nadšená. O tých si však povieme viac ešte neskôr.

 

   

 

Nábytok z masívu Pino pre dievčatá, ale aj chlapcov

Dizajn nábytku tejto izbičky je veľmi moderný, avšak praktický, čo určite oceníte. Dôraz sa kladie na každučký detail a kvalitu spracovania. V tomto štýle je k dostaniu poschodová posteľ z masívu, posteľ s prístelkou, posteľ so šmýkačkou, posteľ s baldachýnom, stolík so stoličkou, komoda, regál, polička a rad nádherných dekorácií. Predovšetkým dekorácie do detskej izby z masívu a látky sú tým, čo hneď na prvý pohľad upúta vašu pozornosť. Sú dokonale zladené s nábytkom a tvoria tak jednotný a bezchybný celok. Jedná sa napríklad o vankúše, poťahy na matrace, sedacie vaky, vreckáre, sedáky na stoličky, látkový domček, veža na posteľ, a to vo veselých odtieňoch. Motívom, ako už z anglického názvu vyplýva, sú motýliky, ale napríklad aj kvetinky. Vďaka doplnkom získa izbička originalitu a útulnosť, s tým, že ponúka doladenie miestnosti podľa individuálnych predstáv.

Farebné kombinácie sú taktiež volené veľmi dobre. Pre malé dievčatká je možné zvoliť napríklad svetlo ružovú, doplnky sú tiež v odtieňoch červenej, modrej, zelenej, žltej, tak nech si každé dievča vyberie také farbičky, ktoré má rada. Výhodou je tiež to, že sa nábytok a dekorácia hodí aj pre väčšie slečny, ktoré dávajú prednosť aj striedmejším, jednofarebným prevedeniam. Na svoje si príde každý.

 

     

 

Každé dievčatko bude z takej izbičky nadšené. Bude sa v ňom cítiť bezpečne, môže sa hrať, vyvádzať s ďalšími deťmi a rozhodne sa v ňom nebude nudiť. Jedná sa o kolekciu, ktorá dáva veľa možností, ako detskú izbu zariadiť a zaručene bude vždy úplne jedinečná!


Ak vás kolekcia Pino oslovila, nezostáva nič iné, než si zaobstarať nábytok, dekorácie a doplnky na e-shope www.nabytek-aldo.sk, ktorá je výhradným predajcom kolekcií kvalitného a renomovaného dánskeho výrobcu.