Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičné a kúzelné detské izby pre chlapcov

Máte doma chlapca, ktorý dorast do veku, ktorý už vyžaduje mať svoju vlastnú samostatnú izbu? Doteraz sa o posteľ delil s vami alebo prespával v postieľke, ale vaša manželská posteľ je pre vás tri už tesná a detská postieľka pre neho zase malá? Áno, určite je najvyšší čas mu zariadiť detskú izbu, svet, ktorý bude len jeho, a v ktorom si bude môcť nielen hrať, ale aj spinkať, ako "veľký dospelý chlap". Tento významný okamih si iste zaslúži poriadnu dávku pozornosti a vy by ste mali starostlivo premyslieť, ako mu detskú miestnosť zariadiť.

 

Máme zaručené tipy!

Pri zariaďovaní novej izbičky máte veľa možností, ako by mohla vyzerať. Je potrebné sa aspoň na pár okamihov vrátiť do detských rokov a zaspomínať, čo ste mali radi. Ideálne zapojte pri výbere nábytku, farieb a doplnkov vaše dieťatko a pýtajte sa, čo by si prialo. Keď mu postrádate nápad a vaše fantázie si najskôr vzala dovolenku, potom sme tu my a nové kolekcie dánskeho výrobcu nábytku, čo vás zaručene inšpiruje. Kolekcia totiž prináša unikátne detské izby z masívu, ktoré vás chytia za srdce a nadchnú svojou prepracovanosťou, kvalitou, veselosťou, hravosťou a originalitou. Základ tvorí biely nábytok z masívu a hlavne úplne jedinečné dekorácie z masívu a látok, ktoré dodávajú celkovému vzhľadu to pravé kúzlo. V zostavách je vždy k dispozícii posteľ, poschodová posteľ, matrace, stoličky, stôl, lavice, komoda, regály, police aj krásne dekorácie, ako sú vankúše, sedacie vaky, vreckára, látkové domčeky, látkové veže a ďalšie. Zaobstarať môžete len to, čo sa vám bude do izbičky hodiť.

Poďme si priblížiť detské izby pre chlapcov, pri ktorých navrhovaní a výrobe čerpal výrobca z motívov typických chlapčenských záujmov.

 

Kolekcia Pino ponúka naozaj veľa

Prvým našim tipom je detská izba z masívu Pino. Už z názvu vyplýva, že je určená všetkým milovníkom kovbojského štýlu. Biely masívny nábytok je doplnený štýlovými dekoráciami divokého západu. Váš malý chlapec sa v nej bude cítiť ako pravý kovboj či šerif, ktorý sa snaží dolapiť zlomyseľných banditov. Dekorácie sú ladené do hnedých, čiernych, šedých a bielych odtieňov.

 

     

 

Kolekcia domčekov House

Ďalšou tematickou detskou izbou je kolekcia House. Tá vášho malého chlapca zavanie doslova do nebies. Univerzálny masívny nábytok v bielom odtieni je doplnený dekoráciami s motívom lietadiel. Túži byť váš syn pilotom, alebo si často hrá s letadýlky, potom je táto izbička jasná voľba. Doplnky z masívu a látky vo farbách červenej a modrej podčiarkujú originálny vzhľad tejto kolekcie.

 

    

 

Kolekcia Freya

Ak kolekcia Aeroplane zavanie nášho nezbedníka do nebies, tretia nami spomínaná kolekcia Space ho pozdvihne ešte vyššie, až do tajomného vesmíru. A tam by sa raz chceli pozrieť, nielen dospelí, ale aj každé dieťa. Niet divu, že práve kozmonaut patrí medzi jedno z najviac skloňovaných profesií, ktorú z úst malých detí počúvame. Jednoduchý a praktický biely nábytok z masívu je štýlovo doplnený dekoráciami a doplnkami v tmavo modrom, až magickom odtieni modrej. Zvolené sú ešte farby ako je svetlé modrá a svetlo zelená. Nechýba motív vesmíru, takže hviezdy a planétky. Doslova čarovné.

 

 

Všetky uvedené detské izby môže vaša ratolesť využívať až do dospelosti. Stačí odstrániť detské dekorácie, vymeniť stoličku, lavicu a stôl za potrebný písací stôl pre školáka a vyvýšené lôžko znížiť, čím získate klasickú posteľ pre študenta. Praktické riešenie, nemyslíte? Niet nad čím uvažovať, navštívte internetový obchod www.nabytek-aldo.sk, ktorý je výhradným predajcom kolekcií dánskeho výrobcu a kúpte pre vášho syna tú najlepšiu detskú izbu na svete.