Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičné a rozhodne praktické bytové doplnky

Neviete si rady ako zariadiť naozaj veľmi malý byt? Máte k dispozícii len jednu miestnosť, kde musíte spať, jesť a pracovať? Rad mladých ľudí v bytoch s jednou miestnosťou a príslušenstvom, teda kúpeľňou, často sa tiež takým bytom hovorí garzónky. Dnes vám predstavíme multifunkčný nábytok, ktorý veľmi jednoduchou manipuláciou zmeníte na to, čo práve potrebujete. Multifunkčného nábytku z roka na rok na základe väčšieho dopytu pribúda a to predovšetkým z toho dôvodu, že viac a viac mladých ľudí posúva vekovú hranicu pre zakladanie rodiny a venujú sa radšej kariére, alebo si jednoducho chcú predĺžiť mladosť. Je ale aj rad študentov, respektíve vysokoškolákov, ktorí dávajú prednosť bývaniu v malom byte v podnájme, než na koľaji. A práve pre vás všetkých v tomto malom bytíku, máme dnes pre vás inšpiráciu, ako v tak malom interiéri čo najlepšie prežiť.

Multifunkčný nábytok, na ktorom stolujeme aj pracujeme, možno aj niečo uvaríme

Francúzsky výrobca nábytku je jedným, ktorý sa veľmi venuje designom pre vybavenie malého interiéru. Bývanie v Paríži je nákladné a rozhodne aj náročné nájsť a tak nás zameranie francúzskeho výrobcu práve na túto komoditu vôbec neprekvapuje. Rozkladací, alebo naopak zase skladací nábytok najrôznejšieho druhu vám umožní, že váš malý bytík nebude preplnené nábytkom a vy sa v ňom predsa len budete mať šancu cítiť príjemne.

Na ilustračnej fotografii predstavujeme jeden kus nábytku, ktorý na prvý pohľad pôsobí ako malá obývacia stena. Ale po rozložení vidíte, že jeden z dielov vytvorí podľa potrieb jedálenský stôl pre dvoch, alebo praktický pracovný kút. Môžete si aj pripraviť niečo na jedenie, ak umiestnite do jednej zo skriniek mikrovlnnú rúru. Efektné, jednoduché a pre mladých ľudí predovšetkým cenovo dostupné riešenie.

Ponuka multifunkčného nábytku je naozaj široká a veríme, že aj ďalší diel sa vám bude veľmi páčiť. Multifunkčný barový pult, ktorý možno opäť využiť ako pracovný kút, alebo na stolovanie. A samozrejme že nábytok na fotografiách nižšie ponúka nemalé úložné priestory. Aj tu je autorom dizajnu francúzsky výrobca.  

Dnes pri vybavovaní malého bytu nájdete taký nábytok, ktorý z vášho hoci aj prechodného domova dokáže vykúzliť príjemné miesto. Ponuka je samozrejme ďaleko väčšia, dnešný článok je obyčajnou inšpiráciou a informácií, že vôbec tieto "chytré" designy sú k dispozícii.