Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičné designy izieb pre chlapcov

Dnes sa budeme venovať netradičnému zariadeniu detskej izby pre chlapcov. Francúzsky výrobca ponúka originálny dizajn detského nábytku, ktorý urobí radosť všetkým malým chlapcom. V takej detskej izbe zažijú určite mnoho dobrodružstiev so svojimi kamarátmi a pritom sa môžu pochváliť originálnym designom, ktorý nemá každý malý chlapec.

 

Izba pre pretekárov


Ponuka multifunkčných detských postelí je na našich stránkach rozhodne jedna z najväčších na našom trhu a tak si myslíme, že naozaj už je možné vybrať čokoľvek tak, aby ste boli spokojní. Celý rad dizajnov, ale aj odtieňov, ktoré vždy majú za cieľ nielen to, aby sa detská posteľ páčila, ale predovšetkým v malom interiéri detskej izby ušetrila pokiaľ možno čo najviac miesta. Detská izba by nemala byť len elegantná a pekná, ale aj priestranná a vzdušná. Docieliť takú detskú izbu, kde zostane aj miesto na hranie je v dnešnej dobe už naozaj jednoduchou záležitosťou. Najviac miesta ušetríte vždy správnou voľbou, výberom detskej postele, ideálne multifunkčné prevedenie s písacím stolíkom ako vám predstavujeme práve teraz, alebo poschodovou posteľou s písacím stolom. Aj tých je v ponuke množstvo.

 

     

 

Kolekcia Chic vám ponúka inšpiráciuako bývajú deti v Španielsku. Aj v tejto krajine rodičia rovnako ako u nás, jednoducho potrebujú v detskej izbe šetriť miestom. Pokiaľ vás detská posteľ oslovila a máte dve deti a chcete tento praktický design pre úsporu miesta v izbe využiť, je možné. Detská posteľ je variabilná, je možné zostaviť zrkadlovo a tak môžu mať deti tieto dve postele oproti sebe. A ak máte dve deti, dievča a chlapca, ani to nie je prekážkou, identickú detskú posteľ nájdete v ponuke aj s modrými úchytmi.

 

Izba pre viac chlapcov

Populárne spojenie odtieňa bielej a čiernej, nový trend do interiéru detskej izby, takzvaný štýl "black and white. V kolekcii detského nábytku Bo7 navyše máte možnosť kombinovať hneď niekoľko prevedení a to kombinácia s bielou, kombinácia s dubom molina, alebo kombinácia všetkých troch odtieňov. Vďaka širokej ponuke samostatných dielov existuje nekonečné množstvo možností, ako detskú izbu vybaviť.Kolekcia či skôr výber z ponuky dielov je veľmi flexibilný a tak si tento nádherný, nadčasový dizajn poradí s akýmkoľvek rozmerom detskej izby, ale aj tvarom.V ponuke nájdete aj rohové prevedenie šatníkové skrine, alebo police na zavesenie na stenu, všetko prvky, ktoré vám ušetria značné miesto na podlahe.

 

     

 

V hlavnej úlohe tohto návrhu detskej izby je však poschodová posteľ, ktorú je možné využiť aj ako riešenie miesta na spanie až troch detí. Všetko záleží na tom, akým spôsobom využijete šuplík. Jedna z možností je využitie ako prístelky, keď do šuplíka vložíte matrac a druhá možnosť je využitie šuplíka ako klasického úložného priestoru a máte tak k dispozícii poschodovú posteľ pre dve deti s veľkým úložným priestorom, ktorý ešte navyše dopĺňa šatníková skriňa. Nadčasový dizajn vo vysokej kvalite s povrchovou úpravou poctivou dyhou. Za zmienku tiež stojí hrúbka materiálu a celkové spracovanie, ktoré znesie aj nápor detí v detskej izbe. Detské izby, od španielskeho aj francúzskeho výrobcu, ponúkajú hneď niekoľko plusov. Predovšetkým moderný design, viac ako príjemnú cenu a povestnú kvalitu francúzskeho výrobcu. Urobte svojim deťom radosť, v podobe novej originálnej detskej izby od nábytku Aldo.