Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičné komody

Komody ako spôsob doplnenie úložného priestoru sa teší veľkej obľube. Ich dizajn sa rôzní podľa daného interiéru. V našej ponuke na nábytku Aldo nájdete komody do jedálne, spálne, alebo detskej izby. Dnes vám však chceme predstaviť návrhy, ktoré sú môžeme povedať veľmi netradičné.

Nebudeme sa sústrediť v našom článku na návrhy pre dané interiéry, ale na návrhy, ktoré samy o sebe sú môžeme povedať umeleckým dielom. Predstavíme vám tiež dizajn, ktorý ponúka viac než len úložné priestory.

 

 

Moderné komody

Najčastejšie moderné designy pre komody prinášajú okrem úložných priestorov celý rad ďalších funkcií. Naša prvá ukážka komody Piano je tiež pomyselným barom, alebo možno komodu tiež využiť ako predel danej miestnosti na dve časti. Veľmi moderne je navrhnuté tiež spojenie odtieňov v štýle black and white, biely odtieň s čiernou. Samozrejme, že návrh z kolekcie Piano môžete využiť podľa vlastných potrieb, či pre vystavenie dekorácií a tiež do akéhokoľvek typu interiéru.

 

 

 

V modernom dizajne sú vo väčšine prípadov navrhnuté tiež komody do detskej izby. Klasikou býva rozdelenie úložných priestorov na šuplíky, alebo šuplíky a skrinku. Pre bábätká v našej ponuke zase nájdete komody s možnosťou pripevnenia prebaľovacieho pultu, ktorý je možné v neskoršom veku dieťaťa demontovať. V ponuke sú však aj návrhy, ktoré môžeme nazvať ako netradičné. Napríklad ako na ďalšiu fotografiu, kde uvádzame príklad komody pre dievčata.

 

 

Komody do detskej izby sa líši tiež odtienom. Vo väčšine prípadov sa jedná o veľmi farebné návrhy sýtych farieb, ako ružová, modrá, oranžová, či nejrrůznější spojenie odtieňov.

 

 

Štýlové komody z dreva

Komody vyrobené z dreva nájdete predovšetkým v kategórii rustikálneho nábytku a musíme povedať, že ich ponuka stojí za vzhliadnutí. Materiál ako drevo je veľmi kvalitný a má nepochybne svoju charakteristickú atmosféru. Ale nie je drevo ako drevo. Napríklad dánsky výrobca ponúka komody z dreva mahagón, nemecký zase používa pre výrobu lacnejšie drevo borovice, alebo drahšie drevo manga. Sami určite zhodnotíte, ktorý z návrhov a materiálov je pre váš interiér vhodnejší.

 

 

Správnym výberom komody môžete úplne zmeniť váš interiér. Často sa komody kupujú ako bytový doplnok prázdneho miesta a na našom portáli máte možnosť výberu z naozaj širokej ponuky.