Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičné nové designy kuchyní

Nedávno sme vám predstavil nové kuchyne a dnes si to dovolíme opäť. O kuchyniach na našom portále nábytku Aldo, od nášho francúzskeho výrobcu, bolo už povedané mnohé. Ale pretože denne pridávame nové a nové výrobky na naše webové stránky, sú tu opäť nové kuchynské linky a kuchynské skrinky, ktoré stojí za to, aby sme vám ich predstavili.

 

 

Kolekcia Season

 

Netradičné na kolekcii je možnosť bočné skrine, komody, ktorá je v rovnakom dizajne ako celá kuchynská linka. Kuchynskú komodu je možné zakomponovať do výklenku, či umiestniť samostatne ľubovoľne v priestore. Máloktoré ktoré kuchynske linky, túto možnosť poskytujú! Naozaj originálny, moderný dizajn kuchynských liniek, vo vysokom lesku a mnohých odtieňoch, od bielej, čiernej a červenej, až po prírodné odtieň Lorca dub. Ďalšou veľkou výhodou sú šuplíky na samo-dovierajúcí systém. Na nasledujúcej fotografii, Vám predstavíme kuchynskú linku Season black, u ktorej francúzsky výrobca zvolil odtieň ako kombináciu čiernej so svetlo šedou. V cene kuchynskej linky, sú všetky skrinky na fotografii, vrátane komody po pravej strane.

 

 

Kolekcia Reflex

 

Táto kolekcia ponúka vysoko kvalitné a dizajnovo originálne kuchynské skrinky. Jedná sa o ponuku kuchynských skríň vo veľmi elegantnom dizajne vďaka francúzskemu výrobcovi. Kuchynské skrinky majú využitie ako v malých garsoniérách, ako jednotlivý kus nábytku do kuchyne, alebo práve do veľkých priestorových kuchýň, ako doplňujúci nábytok, ku vstávajúci kuchynskej linke. Skrinky môžu veľmi príjemne doplniť interiér kuchyne, alebo jedálne. Ak máte to šťastie a patríte k majiteľom veľkých kuchýň a zároveň vám chýba úložný priestor, potom francúzsky výrobca ponúka elegantné a praktické riešenie v jednom. Na ďalšej fotografii vám predstavíme kuchynskú skriňu Reflex 803227, v modernom bielom vysokom lesku. Netradičné u tejto skrinky, je riešenie vnútorného priestoru pomocou výklenkov ako políc.

 

 

V prípade, že vás nábytok do kuchyne Reflex oslovil, nie je skriňa jediným dielom tejto kolekcie, ale vybrať si môžete ďalšie trendy nábytok v rovnakom dizajne.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.