Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičné nové designy kuchyní

O kuchyniach na našom portáli nábytku Aldo, od nášho francúzskeho výrobcu, bolo už povedané mnohé. Ale pretože denne pridávame nové a nové výrobky na naše webové stránky, do kategórie novinky o nábytku, sú tu opäť nové kuchynské linky a kuchynské skrinky, ktoré stoja za to, aby sme Vám ich predstavili.

 

Kolekcia Manchester v čiernom odtieni

Predstavujeme vám jedno z mnohých zostavení kuchynskej linky, ktoré sú vám k dispozícii v kolekcii Manchester. A nielen to. Francúzsky výrobca certifikovaného nábytku ponúka v kolekcii ďalšie diely nábytku, ktorými je možné zostavu kuchynskej linky doplniť tak, aby vaša kuchyňa bola v identickom dizajne, jednotlivé diely na seba vzájomne logicky nadväzovali a všetko navyše bude v jednej miestnosti príjemne harmonické a farebne zladené. Široký výber jedálenských stolov, barových stolov v dizajne kuchynskej linky, ale môžete zaobstarať aj navyše vitrínu, alebo komodu, keby vám úložné priestory v kuchynskej linke nestačili. Kolekcia Manchester je tak ideálna, pre vybavenie celej kuchyne, vrátane priestoru, ktorému hovoríme jedálenský kút. A keďže je len málo tých, ktorí majú k dispozícii samostatnú miestnosť na vybavenie jedálne, identický dizajn jedálenského priestoru s kuchynskou linkou je veľmi vítané.

 

  Barový stůl Exit

 

Všetko môže byť vo vašom priestore kuchyne a jedálenského kúta príjemne zladené. Francúzsky výrobca ponúka veľmi kvalitný nábytok, kedy kvalitu dokladá niekoľkými certifikátmi. V kolekcii Manchester máte tiež možnosť zaobstarať niekoľko zostáv kuchynských liniek podľa toho, ako vám vyhovuje, môžete tiež zaobstarať kuchynské skrinky samostatne a zostaviť si kuchynskú linku podľa vašich individuálnych potrieb.

 

   

 

A dobrou správou pre niektorá z vás je, že kuchyňu môžete nadviazať na obývacie izby a všetko bude v príjemnom, identickom dizajne. A ako je to možné? Francúzsky výrobca značkového nábytku Diagone ponúka v kolekcii Manchester celý rad samostatných dielov nábytku v 100% industriálnom dizajne. Ak má niečo viac charakterizovať industriálny design, potom je to práve nábytok z kolekcie Manchester.

 

 

Tradičné pre tento dizajn kontrastné spojenie odtieňov prírodného dekoru s čiernou. Minimalistické, jednoduché línie vždy doplnené niektorým z originálnych kovových prvkov a široký výber dielov, ktoré vás rozhodne, rovnako ako dostupná cena, oslovia. Vyberte si z ponuky našich industriálnych designov v exkluzívnom zastúpení od francúzskeho výrobcu. Nábytok Aldo, to je vždy ponuka tých najviac trendy záležitosťou, s nábytkom Aldo vždy bude váš interiér osobnou záležitosťou.