Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičné riešenie detskej izby pre dievčatá z Francúzska

Dnes vám chceme predstaviť kolekciu detského nábytku Smoozy od francúzskeho výrobcu. Kolekcia ponuky samostatných dielov v netradičnom dizajne, ale aj netradičnom spojení odtieňov bielenej, popolavej borovice so sýto ružovou. Áno, detský nábytok je určený pre slečny, malé aj tie väčšie. Jedným slovom potom môžeme kolekciu nazvať "elegantnou". Na Aldo nábytku nájdete ako sme už uviedli samostatné diely, z ktorých si vy sami môžete zostaviť váš interiér vlastne na mieru, ale nájdete u nás aj naše návrhy, ako by detská izba mohla vyzerať. Na našej prvej fotografii predstavujeme návrh detskej izby pre malé interiéry, kde treba šetriť miestom.

 

     

 

Detský nábytok z kolekcie Smoozy je netradičný, pretože môžete meniť odtiene zakončovacích líšt. V každom balení, v každom diele nábytku obdržíte ako modrý, tak ružový odtieň ozdobnej lišty. Detský nábytok z tejto kolekcie je tak vhodný ako pre dievča, tak pre chlapca a vôbec najviac ideálny je v prípade, že potrebujete zariadiť jeden interiér, jednu detskú izbu súrodencom, dievča a chlapec. Nábytok môžu mať farebne rozdelený ozdobnými lištami, ktoré spája základný odtieň imitácie dreva borovice, konkrétne bielenej borovice. Dizajn, ktorého autorom je francúzsky výrobca, potom nahráva rodičom, ktorí nemajú pre vybavenie interiéru príliš veľkú miestnosť. Kolekcia osloví napríklad rodičov panelákového typu bývania, čomu nahráva aj úsporný dizajn detských postelí v tejto kolekcii.

 

    

 

Francúzsky výrobca zvolil pre úsporu miesta vyvýšené umiestnenie lôžka vďaka čomu vzniká priestor pod ním na umiestnenie písacieho stola a veľkého počtu políc. Zaobstaraním jednej poschodovej postele tak zabezpečíte miesto na spanie aj miesto na prípravu do školy. Po celom obvode vyvýšeného lôžka je bezpečnostná zábrana, ktorá zamedzuje pádu dieťaťa z výšky. Krásny moderný až minimalistický dizajn je ideálny pre vybavenie detskej izby v interiéri panelákového typu. A ak zariaďujete celú detskú izbu, potom v identickom dizajne môžete v kolekcii Smoozy zaobstarať celý rad ďalších dielov nábytku ako je napríklad skriňa, komoda, ale aj nočný stolík či iný typ postele. Kolekcia ponúka farebné varianty nábytku ako pre dievčatá, tak pre chlapcov.