Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičný dizajnový čalúnený nábytok

Patríte k tým, ktorí chcú mať v domácnosti niečo netradičné? Chcete aby váš interiér predstavoval vašu osobnosť a bol iný? O designovom nábytku sme toho už povedali veľa. Dizajnový nábytok je kategória, ktorá rozhodne predstavuje "originálne kúsky". Do interiéru môžete zaobstarať najrôznejšie bytové doplnky v podobe netradičných, niečím výnimočných komôd, alebo servírovacích stolíkov a v poslednej dobe je tu úplne nová ponuka dizajnového čalúneného nábytku, ktorý patrí určite do skupiny nábytku predstavujúce súčasný, moderný trend v bývaní. Tie najviac vydarené návrhy vám dnes chceme predstaviť.

 

 

Aj jeden kus čalúneného nábytku zmení interiér

Originálne, hovorme im designové diely nábytku, sú síce cenovo náročnejšie, ale aj obstaranie jedného kusu nábytku dodá vášmu už zariadenému interiéru úplne iný charakter. Čalúnené kreslo umiestnené v prázdnom kúte, alebo pohodlný otoman v barokovom štýle, to všetko hneď pri vstupe do danej miestnosti priláka pozornosť. Aj keď je taký nábytok drahšie, v konečnom dôsledku môžete pri zariaďovaní interiéru ušetriť. Dizajnový nábytok, ako práve napríklad čalúnené kreslo je vždy vo veľmi výraznom prevedení, ktoré potom zatieni ďalšie vybavenie miestnosti. A tak nemusíte až toľko riešiť dekorácie, ktoré tiež niečo stoja a môžete zľaviť na výraznosti ďalšieho nábytku. Obstaraním hoci aj jedného čalúneného kreslá dodá vášmu izbe určitá charakter.

 

  

 

Na ilustračnej fotografii predstavujeme čalúnený nábytok nemeckého výrobcu. Miestnosť je v celku prázdna, je v nej či môže byť v nej umiestnené len jedno kreslo a stolček. A predsa je izba zariadený. Takže otázkou je, či je vôbec dizajnový nábytok v konečnom dôsledku drahý. Dokáže totiž vďaka výraznému dizajnu zaplniť interiér a tým tak nemusíte kupovať ďalší nábytok. Na danom návrhu sa nám páči aj voľba tapiet, ktorá korešponduje s čalúneným nábytkom v striebornom poťahu. A takisto ku striebornému odtieni v kombinácii s modrou sa určite hodí tmavo hnedá podlaha. Súlad medzi niekoľkými odtieňmi je z návrhov citeľne poznať. Dizajnový nábytok má ešte jednu nespornú výhodu a to je jeho vysoká kvalita.

 

 

Čalúnený nábytok v netradičných odtieňoch

Dizajnový nábytok všeobecne, to sú aj netradičné odtiene. Pre čalúnený nábytok to samozrejme platí tiež. Môžete vyberať medzi veľmi pestrými tóny, alebo v jednom tóne, ako sme uviedli napríklad na ilustračných fotografiách šedého čalúneného nábytku. Poťahové látky majú často tiež výrazné vzory a sú veľmi kvalitné.

 

  

 

Pestrý čalúnený nábytok inšpirovaný brazílskou kultúrou bude originálnym doplnením vášho interiéru, ak sa nebojíte experimentovať a ak sa nebojíte pestrých tónov. Na dizajnový nábytok musí mať majiteľ či majitelia bytu odvahu a osobitý vkus, nie je určený pre každého. Pre niektorých je to príliš. Ale aj takýto netradičný nábytok v našej ponuke musíme mať.