Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičný interiér detskej izby pre dievča Butterfly

V tomto roku vám budeme prinášať celý rad nových designov pre vybavenie interiéru detskej izby pre dievča aj detskej izby pre chlapca. Ponuka detského nábytku z masívu, ktorá vás celkom určite prekvapí svojou dômyselnosťou a zmyslom pre detail. Ponuka dánskeho výrobcu z ktorého kolekciami máte možnosť na úplne nový spôsob zariaďovaní interiérov detských izieb, pretože sa nejedná len o ponuku klasických dielov nábytku, ale tiež dekorácií a doplnkov do detskej izby. A dnes vám chceme predstaviť kolekciu Butterfly, ktorá je určená školáčkam, študentkám aj najmenších dievčatkám.

 

Dětský nábytek Kiddy, řešení pro holku i kluka

 

 

Kolekcia detského nábytku z masívu

Ak by sme nejako mali jedným slovom špecifikovať kolekciu detského nábytku Butterfly, tak môžeme povedať, že je veselá a kvalitná. Materiálom pre výrobu sa stalo kvalitné drevo borovice vždy v bielom odtieni. Doplnky a dekorácie sú veľmi farebné, pestré a to v kontraste s bielym nábytkom z masívu vytvára veľmi príjemný interiér. Kolekcia je ale tiež dômyselná a dizajn daných dielov nábytku je praktický. Nechýbajú pre najmenšie dievčatká zostavy nábytku ako stolíky s stoličkami, pre dve dievčatá ponuka poschodových postelí a postelí s prístelkou, v ponuke pre menšie deti tiež zábavné riešenie miesta na spanie v podobe postelí so šmykľavkou. Veľké slečny potom určite osloví postele s baldachýnom.

 

    

 

To čo však predovšetkým upúta pozornosť v ponuke dánskeho výrobcu sú predovšetkým dekorácie a doplnky, ktoré tvoria pomyselný, bezchybný celok daného detskej izby. V ponuke dekorácií nájdete vankúše, snímateľné poťahy na matrace v odtieňoch doplnkov, sedacie vaky, vreckára, alebo dokonca farebné sedáky na stoličky. Ponuka je naozaj široká a vďaka týmto doplnkom je detská izba nielen pekný, ale aj útulný. Široký výber detského nábytku vám zase ponúka možnosť zariadiť interiér vašej dievčatká veľmi prakticky, podľa vašich predstáv, skrátka individuálne.

 

    

 

 

Dekorácie a doplnky tvoria optimálný celok

Zostaňme ešte na chvíľu u ponuky dekorácií a doplnkov. Pre kolekciu Pino zvolil belgický výrobca pestrofarebné prevedenie. Všetky dekorácie však podľa výberu danej kolekcie môžete kúpiť v celej rade iných odtieňov, pre väčšie slečny zase treba viac striedme, jednofarebné prevedenie. Zmyslom je však to, aby pri zariaďovaní daného detskej izby, či už si vyberiete akúkoľvek kolekcii je, aby všetko na seba vzájomne nadväzovalo. Od vreckárov až po poťah na matrac. S ponukou dánskeho výrobcu máte možnosť na našich stránkach naozaj všetko zaobstarať na jednom mieste, rad inšpiráciou vám možno v podobe našich návrhov detských izieb príde vhod.

A nábytok ako taký? Veľmi kvalitné, všetko je vyrobené v snehovo bielom prevedení z kvalitného dreva borovice. A podľa toho, či zariaďujete detskú izbu pre dievča, alebo pre chlapca, meníte len ladenie dekorácií. Ponúka sa tak tiež veľmi vhodné riešenie pre súrodencov, babu aj chalana, pretože nábytok budú mať jednotný, zmeníte iba dekorácie a doplnky. V kolekciách dánskeho výrobcu sa skrátka fantázii medze nekladú.