Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradičný nábytok, ktorý osloví originálnym dizajnom

Dnes vám predstavíme nábytok pre náročných. Nábytok, ktorý je originálny a rozhodne poteší tiež kvalitou. Predstavíme vám kolekcie do jedálne, obývacej izby aj spálne. Nábytok v retro dizajne, nábytok moderný ah nábytok rustikálny. Designy, ktoré mnohé z vás osloví aj netradičným odtieňom, napríklad práve spojenie sýto modrého odtieňu s prírodným odtieňom niektoré s imitáciou dreva. Ponuka, ktorú vám dnes predstavíme môže byť aj inšpiráciou čo sa týka výmaľby stien, či bytových doplnkov. A tak si možno mnohí z vás ešte myslí, že čo je pekné je nepraktické, opak je pravou a dnes vás o tom presvedčíme.

Obývacia izba môže mať naozaj veľa podôb, ale vždy by mala byť komfortná a pamätať na všetkých členov v domácnosti. Komfort je naozaj zásadný. Obývacia izba by nemala byť len na ukážku pre návštevy, ale je to denná, spoločenská miestnosť a tak by mala byť obývacia izba naozaj vnímaná. A je úplne jedno, v akom odtieni nábytok bude. Nezabúdajte tiež na údržbu a nábytok vyberajte aj podľa toho, či máte, alebo nemáte malé deti.

Zariaďujeme obývaciu izbu

Spoločnosť New Joy home predstavuje v podstate všetko, čo vidíte na našej prvej fotografii. Nielen retro dizajn nábytku ako je televízny stolík a skrinky na zavesenie, ale aj sedaciu súpravu. Môžete zaobstarať aj lampu s tienidlom a dokonca aj veľmi originálny set dvoch odkladacích stolčekov, ktoré v podstate nahrádzajú klasický konferenčný stolík. Sada dvoch stolčekov je veľmi praktická, podľa toho, kto kde večer napríklad sedí pri televízii, tak si môže veľmi ľahko stolček premiestniť k sebe. Veľmi zaujímavé je na fotografii aj spojenie odtieňov, ktoré je rôznorodé a pritom aj napriek kontrastu veľmi harmonické.

 

Ako zariadiť jedáleň?

Ak máte to šťastie a disponujete niekoľkými miestnosťami, takže si môžete dovoliť aj samostatnú jedáleň, máme aj pre vás niekoľko originálnych riešení, či môžeme povedať návrhov zostáv. Čo je vlastne v jedálni najdôležitejším elementom? No rozhodne predsa jedálenský stôl. Môžete zaobstarať klasický jedálenský stôl, alebo ak sa vás stretáva niekedy viac, tak je dobré mať rozkladací jedálenský stôl.
Ďalšia fotografia predstavuje návrh rustikálne jedálne, ktorá patrí naozaj k veľmi elegantným. Biela v kombinácii s ružovou možno pre niektorých z vás dospelých príliš sladká, ale hovoríme dnes predsa o originálnych, tak trochu iných dizajnoch. Na fotografii takzvaný provensálsky dizajn ktorého pôvod, ako iste možno mnohí z vás vedia, pochádza z južnej francúzskej riviéry. Oduševnený a elegantný. Najviac oslovuje samozrejme ženy. Na návrhu sa uvádza všetko, čo by klasická jedáleň mala mať. Jedálenský stôl ako stredobod celého návrhu, potom komoda so zrkadlom, časté spojenie práve v jedálni, elegantné čalúnené stoličky a nechýba ani vitrína, ktoré sa často slengovo hovorí skleník. A slúži na uloženie, možno pre niekoho je skôr vhodnejšie slovo "vystavenie" jedálenského servisu.

Čo je vlastne netradičný nábytok

Asi najlepšie vystihuje netradičný nábytok slovo "elegantný" nábytok. A asi tušíte, že ak hovoríme o nábytku, ktorý nepatrí do skupiny sektorového, potom obstarávacia cena je samozrejme vyššia. Ale to je zrejmé určite aj z fotografií, na ktorých je vidieť náročnosť designu. Len polstrovanie napríklad na jedálnych stoličkách, alebo použitý materiál tvrdého bukového dreva, to všetko navyšuje obstarávaciu cenu. Výsledkom je však veľmi originálny dizajn vo vašom interiéri, ktorý určite bude každý obdivovať a vy sa budete cítiť doma naozaj ako doma.
Aj vaša spálňa môže byť oázou, kde si naozaj odpočiniete už len z toho dôvodu, že bude veľmi príjemne zariadená. Spálne z kolekcie New Joy home sú povestné svojou eleganciou a komfortom. Poznávacím znakom je čalúnené čelo a veľké, bytelné lôžko, či ak ste dva, manželská posteľ. Aj na našej poslednej fotografii je k dispozícii množstvo bytových doplnkov, nielen nábytok do spálne ako taký. Dnes sme predstavili naozaj nábytok pre náročných zákazníkov a do budúcnosti sa môžete tešiť na mnoho ďalších, nových kolekcií nábytku do všetkých interiérov.