Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Neviete ako zariadiť predsieň?

Často zostáva riešenie predsiene zanedbávané. Málokomu sa chce investovať práve do vybavenia predsiene. Ale nemalo by to tak byť. Predsieň je vstup do domu, prvý kontakt pre všetkých prichádzajúcich s vašou domácnosťou a mala by reprezentovať, byť útulná a zároveň aj praktická. Vďaka širokej ponuke samostatných dielov na Aldo nábytok, vám môžeme predstaviť hneď niekoľko riešení, ktoré si flexibilne môžete prispôsobiť vášmu interiéru predsiene. Ponuka nábytku pokryje malé aj priestorovo veľké interiéry. Predstavujeme riešenie pre početné rodiny, ako aj pre tých z vás, ktorí žijú sami. V neposlednom rade, vybrať si samozrejme môžete z mnohých designov a odtieňov to všetko za viac ako dostupnú cenu. 

 

Predsiene pre početné rodiny

Zvolili sme pre väčšie interiéry, alebo pre početnejšie rodiny ako základné vybavenie predsiene šatníková skriňa a botník. Jednoduchý, ale veľmi účelný design by tak mal pokryť potreby, ktoré pri vstupe do domu máme. Kam s topánkami a kam s kabátom. Na našich fotografiách máte možnosť naše návrhy posúdiť v podobe, ktorú sme zamerali na maximálne využitie interiéru, všetko z kolekcie nábytku Industry. Ale aj iné kolekcie so zameraním na predsieň rozhodne stoja za to. A kolekcia Nestor na fotografii nižšie je ideálna pre veľký priestor a veľkú rodinu.

 

Kolekce Nábytku Nestor

 

Veľmi praktické je pre predsieň voliť šatníkovú skriňu so zrkadlami. Dámy určite vedia o čom hovoríme, pretože z domu neodchádzame bez toho, aby sme sa neskontrolovali. Ako vyzeráme a ako nám to pristane. Tiež je vhodnejšie, ak vám miesto dovolí, vyberať z rozmerovo väčšich šatníkových skríň. Pamätajte, že keď príde chladné počasie, kabáty zaberajú svojím objemom dosť z vnútorného priestoru. A ak je vás v domácnosti viac, nastane problém, že skriňa je potrebné pre štvorčlennú rodinu malá. Potom je treba dokupovať vešiak a ten nemusí byť dizajnom zhodný k vybaveniu, ktoré ste potrebné nasnímali pred časom. Predsieň by všeobecne mala byť ucelená, v jednom odtieni a dizajnu.

Ak vybavíte predsieň veľkou šatníkovou skriňou, uľahčíte ďalším interiérom, ako je spálňa, alebo obývacia izba. Nemusíte tak nutne mať v každej izbe veľký kus nábytku. Predsieň je práve aj z tohto hľadiska veľmi výhodné zariadiť. A ak bývate v panelákovom byte, alebo máte málo miesta pre naše návrhy, ktoré sme vám predstavili, je aj ďalší spôsob, ako všetko vyriešiť. Aspoň čiastočne.

 

 

Botníky, skrine na topánky

Ak sa vám skriňa na kabáty do predsiene aj pri najlepšej vôli nevojde, skúste aspoň usporiadať svoju obuv. Botníkov, skriniek a skríň na topánky je celý rad a vy tým získate jednak úložný priestor, alebo aj odkladaciu plochu na kľúče, poštu a iné drobnosti vďaka hornej časti botníku.

 

     

 

Ponúkame vám v podstate dvojaké riešení pre botník. Botník, ktorý je rozdelený do skriniek s výklopným mechanizmom, a skrine (opäť pre početnejšie rodiny, ich vnútorné usporiadanie je tvorené policami. A aj tu si môžete vybrať hneď z niekoľkých rozmerov a odtieňov. Skrinka na topánky veľmi napomáhajú udržať poriadok v predsieni. Sú to také zakladače na topánky a ak máte doma malé deti viete, že topánky sa môžu hneď v niekoľkých pároch, najlepšie od blata, váľať všade. Zakladač, organizér, ktorý stačí len vyklopiť, otvoriť a obuv uložiť, je na nezaplatenie.

 

 

Všetky vyššie spomenuté návrhy patrí do kolekcie Infinity, ktorá ponúka aj nábytok do iných interiérov. Môžete tak zaobstarať do predsiene v rovnakom odtieni a dizajnu ďalšie diely, ako komodu, šatníková skriňa, všetko v iných, vám lepšie vyhovujúcich rozmeroch. Veľmi moderne potom pôsobí kombinácia odtieňov kávy s dielmi v odtieni bielej. Trošku čierno biely štýl, toľko populárny pre interiéry. Príjemnú informácií pre vás bude iste tiež dostupná cena, myslíme si, že môžeme povedať bezkonkurenčná. S našou dopravou zdarma po celej republike potom stačí len vybrať, čo sa vám páči.