Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nevšedné designy detských izieb

Designy detského nábytku sa v posledných rokoch veľmi zmenili. Francúzsky výrobca na našom portále, ponúka detský nábytok, ktorý má vždy niečo na viac. Dnes Vám predstavíme niektoré detské izby, ktoré Vás určite zaujmú svojimi originálnymi dizajnami.

 

Izba pre chlapcov

Detská izba, ktorú ponúka kolekcia Arthus, Vás naozaj nadchne svojím originálnym designom na prvý pohľad. Čím je táto detská izba tak originálna? Určite netypickým dizajnom, v podobe praktického servírovacieho stolíka na pojazdoch, kde si Vaše dieťatko môže umiestniť chutné raňajky, alebo laptop. Takýto dizajn detskej izby, môže naozaj navrhnúť jedine francúzsky výrobca, ktorý si potrpí na zážitky aj čo sa týka oblasti gurmánstva. V prípade potreby môžete pojazdný stolík umiestniť na úplne iné miesto, či opačný koniec izby. Detská posteľ je samozrejme tiež už klasicky doplnená zásuvkou, ktorú môžete využiť pre ďalšie spanie, alebo ako úložný priestor. Dostatočne veľký priestor, ponúka tiež písací stôl s praktickou policou, takisto na kvalitných a praktických pojazdoch. Nevšedné je aj to, že každý segment nábytku je doplnený o efektný znak a že aj napriek originalite dizajnu nič neuberá z funkčnosti detskej izby. Detská izba je v príjemnom prepojení farieb, prírodného duba.

 

  

 

Izba pre dievčatá

Kolekcia detského nábytku Alika, od francúzskeho výrobcu, ponúka detskú izbu vo veľmi romantickom, dievčenskom dizajne. Kolekcia detského nábytku Alika, od francúzskeho výrobcu, ponúka vysokú kvalitu, ktorá je podložená niekoľkými certifikátmi kvality. Nábytok má zakončenie hrán pomocou ABS systému, všetky hrany sú tiež zaoblené, v zostave detskej izby nenájdete žiadny ostrý roh. Detská izba patrí pod známu značku nábytku Gami, čo už samo o sebe vypovedá o vysokej kvalite nábytku. Detská izba je v najobľúbenejším spojenie farieb mladých slečien, bielo-ružovom a čo stojí určite za povšimnutie, je rovnako efektný znak v podobe kruhu na každom segmente nábytku, alebo originálne úchytky.

 

 


Príjemné na obidvoch kolekciách je tiež to, že si môžete vybrať ako všetky diely samostatne, alebo jeden z našich návrhov detských izieb. A pri značkovom nábytku vám ponúkame predĺženú záruku až na sedem rokov.