Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Než si kúpite kuchyňu

Ponuka kuchynských liniek na našom portáli je predovšetkým taká, aby bola cenovo dostupná, kvalitná a flexibilná vo výbere. Teda môžete si zaobstarať danú už navrhnutú zostavu, ale tiež si môžete kuchynskú linku zostaviť sami, podľa priestorových možností vašej kuchyne a to výberom z ponuky samostatných skriniek.

 

Kuchyňská linka Manchester

 

Ako zostaviť kuchynskú linku

V našej ponuke kuchýň a jedální nájdete samostatne horné skrinky a dolné skrinky. Pri ich výbere je treba vždy správne vybrať design kuchyne ktorá sa Vám páči, aby skrinky boli v totožnom dizajne. Ponúkame aj rohovú spojovaciu skrinku, pre tých z Vás, ktorí chcú kuchynskú linku do pravého uhla. Pracovnú dosku si môžete taktiež zvoliť vcelku, alebo rozdelenú na jednotlivé diely podľa šírky skriniek. Mnohí z Vás chcú napríklad dosku kamennú a pod. Preto aj my sme dali túto možnosť voľby. Pri niektorých kuchynských linkách máte možnosť výberu z dvoch dostupných odtieňov, preto pri objednávaní venujte zvýšenú pozornosť pri parametroch výrobku.

Ponuka kuchynských liniek v klasickom, štýlovom dizajne, ale aj modernom. Kalkulácia za zostavu danú je vždy vrátane pracovnej dosky, ale bez spotrebičov. Použitým materiálom na výrobu liniek je lamino 18 mm, ktoré tým najčastejším používaným. Pre tých z Vás, ktorí majú radi rustikálny dizajn, nábytok vyrobený z masívu máme v kategórii rustikálny nábytok diely na vybavenie kuchyne, či jedálne. každý si teda príde u nás na svoje. V prípade, že neviete, ako kuchynskú linku správne zostaviť, pomôžu Vám radi naši internetoví predajcovia.

 

Nemáte miesto na kuchynskú linku?

Ponuka najrôznejších pomocníkov do kuchyne je veľmi široká. Osobitnú pozornosť však tiež venujeme najrôznejším doplnkom, ako praktickým regálom, servírovacím stolíkom, ale nechýbajú ani odpadkové koše. A prioritou je ponúknuť riešenie aj pre tých, ktorí žijú v podnájme, nevarí a nechcú do linky zbytočne investovať. Ale pohodlne sa usadiť a niekedy niečo zahryznúť na jedenie príde vhod aj na podnájme.

 

 

V tejto kategórii môžete tiež nájsť napríklad pojazdné stolíky na kolieskach pre jednoduchú manipuláciu, ktoré slúžia na umiestnenie mikrovlnnej rúry a ďalších doplnkov, ktoré chcete mať rýchlo po ruke. Niečo však títo pomocníci do kuchyne majú spoločné. Predovšetkým príjemnú cenu, ale aj vďaka pojazdom, ľahkú manipuláciu. Medzi ďalšie doplnky patrí aj nábytok malých rozmerov, ako napríklad skrinky na zavesenie.