Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nielen pre hostí praktické pohovky

Pohovky nám určite pripomínajú šesťdesiate roky, kedy boli využívané hlavne v obývacích izbách. Dnešné sedacie súpravy zmenili úplne svoj dizajn, ale pohovka sa stáva nenahraditeľným pomocníkom hlavne v malých interiéroch bytu, pre občasné prespanie návštevy, alebo na popoludňajší odpočinok. Francúzsky výrobca prichádza s veľmi moderným a hlavne praktickým prevedením pohoviek, ktoré vám dnes predstavíme.

Pohovka Clic Clac rozkladacia 225319

 

Systém Clic Clac

Ako sme sa už zmienili, pohovka je ideálnym riešením do hostinských izieb, alebo menších bytov. Často vyrieši problém s občasným prespaním vašich klientov, alebo vám ušetrí miesto v malej izbe. A pretože stále ešte veľa z vás býva napríklad v panelákovom byte, kde rieši tieto malé priestory, francúzski dizajnéri prichádzajú na trh s originálnym riešením pohoviek, ktoré ponúkajú systém, zvaný Clic Clac. Čo to znamená? Že počas niekoľkých púhych sekúnd, pohovku rozložíte na príjemné a kvalitné ležanie. Systém pre rozloženie pomocou clic-clac, jednoducho pred rozložením len kliknete. Jeden pohyb a máte posteľ, jeden pohyb a máte sedačku. Preto sme veľmi radi, že francúzsky výrobca tieto praktické rozkladacie pohovky a naviac za viac než príjemnú cenu, do ponuky na našom portále pre tento rok zaradil. Pohovka Clic Clac rozkladacia 225319 na prvéj fotografii, je v prevedení kvalitnej eko kože, v čierno-šedom prevedení. Po rozložení získate priestor na spanie 179x107 cm. Na druhom obrázku, ponúkame pohovku, ktorej priestor na spanie po rozložení 180x106 cm v čiernom prevedení, z brúsenej eko kože. Veľmi moderné sú tiež dizajnové nožičky, vlastne podstavce pohovky.

Pohovka Clic Clac rozkladacia 4548

 

Nielen na spanie

Ako sme sa už zmienili, rozkladacia pohovka je výborným riešením pre občasné prespávanie návštev. Ale to hlavné, čo sme ešte nespomenuli, je odpočinok! Ako vlastne vznikol názov pohovka? Nevieme, ale keď sa nad týmto výrazom zamyslíte, ponúka sa s týmto spojením slovko pohov. Každý z nás sa rád natiahne či už s knižkou, časopisom, novinami v ruke, alebo len tak si dať popoludňajšieho šlofíka. Skrátka nech už si zaobstaráte pohovku, gauč, alebo sofa, všetky tyhle kúsky nábytku dávajú interiéru hrejivú stabilitu, ktorá pre väčšinu z nás robí domov domovom. Ak máte radi netradičné, moderné spojenie odtieňov, potom vás rozkladacia pohovka Clic Clac, na poslednej fotografii určite zaujme. Dizajn pohovky je veľmi moderný, jej začlenenie do interiéru bude iste oproti nemodernými pohovkám, ktoré stále v monštruóznych rozmeroch môžete tu a tam nájsť, veľmi jednoduché. Farebná škála tejto pohovky je v rôznych odtieňoch hnedej.

Pohovka Clic Clac rozkladacia 366656

V našej ponuke v kategórii bytové doplnky, nájdete ďalšie rozkladacie pohovky v najrôznejších vzoroch.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.