Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nielen pre hostí praktické pohovky

Pohovky nám určite pripomínajú šesťdesiate roky, kedy boli využívané hlavne v obývacích izbách. Dnešné sedacie súpravy zmenili úplne svoj dizajn, ale pohovka sa stáva nenahraditeľným pomocníkom hlavne v malých interiéroch bytu, pre občasné prespanie návštevy, alebo na popoludňajší odpočinok. Francúzsky výrobca prichádza s veľmi moderným a hlavne praktickým prevedením pohoviek, ktoré vám dnes predstavíme.

 

Nábytek do obývacího pokoje Amsterdam

 

Systém na zostavenie, alebo obývacia stena?

Francúzsky výrobca značkového nábytku Diagone ponúka v kolekcii Manchester celý rad samostatných dielov nábytku v 100% industriálnom dizajne. Ak má niečo viac charakterizovať industriálny design, potom je to práve nábytok z kolekcie Manchester.

 

    

 

Tradičné pre tento dizajn, kolekciu Manchester je kontrastné spojenie odtieňov prírodného dekoru s čiernou. Minimalistické, jednoduché línie vždy doplnené niektorým z originálnych kovových prvkov a široký výber dielov, ktoré vás rozhodne, rovnako ako dostupná cena, oslovia. Vyberte si z ponuky našich industriálnych designov v exkluzívnom zastúpení od francúzskeho výrobcu. Nábytok Aldo, to je vždy ponuka tých najviac trendy záležitosťou, s nábytkom Aldo vždy bude váš interiér osobnou záležitosťou.

Industriálny dizajn v obývacej izbe za "hubičku"

V kolekcii Rustic brown nájdete celý rad, môžeme povedať stovky, najrôznejších typov nábytku, ktoré sú určené do všetkých miestností. A aj napriek tomu, že sa jedná o industriálny design, je vhodný nielen pre veľké miestnosti, ale aj veľmi malé, až miniatúrne miestnosti.

 

 

 

Na ilustračných fotografiách detaily, rovnako aj rozmery a všetko, čo by vás o daných dieloch mohlo zaujímať. Návrhy na vybavenie obývacej izby sa najviac sústredili na jednoduchosť, návrh vybraných dielov nábytku vhodný aj pre veľmi malé, až minimalistické interiéry. Aj lacno sa dá bývať krásne a ak by ste si predstavovali vo vašej izbe ešte nejaký ten nábytok navyše, potom v našej ponuke nájdete v identickom dizajne celý rad ďalších dielov. Lacné a predsa kvalitné, áno je možné pokiaľ sa jedná o sériovú výrobu.