0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Nočný stolík Brera 3511CHEV

Výrobca: PRS
Kód: PRS0015-2017
72,77 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 38 cm
Šírka: 50 cm
Hľbka: 41 cm
Hmotnosť: 9 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Farba: brazílsky orech
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Nočný stolík so zásuvkami v odtieni tmavého orechu

V kolekcii Brera zvolil francúzsky výrobca pre nábytok určený k vybaveniu spálne tmavý odtieň brazílskeho orecha. Jedným z dielov tejto kolekcie a tiež dielu, ktorý len málokedy v interiéri spálne chýba, je nočný stolík. Výrobca v tomto prípade ponúka veľmi jednoduchý dizajn. Nočný stolík ktorého úložný priestor je riešený zásuvkami, materiálom je laminátová doska. V kolekcii nájdete aj ďalšie diely pre vybavenie spálne a musíme spomenúť predovšetkým veľmi praktickú, netradičnú posteľ. V záhlaví postele je úložný priestor na lôžkoviny rozdelený na dve časti. Dodanie nočného stolíka v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Identický dizajn nočného stolíka ponúka výrobca tiež vo svetlom odtieni, imitácii dreva dub.Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Neprehliadnite nové trendy

Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.