Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Nočný stolík Evo

Výrobca: PRS
Kód: PRS00177-2022
  • výška 34,5 cm, šírka 44 cm, hĺbka 33 cm
  • doručíme v jednom balíku, hmotnosť 7,3 kg
  • materiál, laminát, ponuka ďalších dielov
  • francúzsky výrobca

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
71,76 €

Parametre produktu

Výška (cm): 34,5 cm
Šírka (cm): 44 cm
Hľbka: 33 cm
Hmotnosť: 7,3 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: tmavý orech
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Nočný stolík so zásuvkou Evo

Kolekcia nábytku Evo, od francúzskeho výrobcu, predstavuje tradičné diely nábytku, pre vybavenie spálne a nočný stolík samozrejme nesmie chýbať. Minimalistický dizajn a veľmi jednoduché spracovanie z laminátu dokáže pre tento nočný stolík ponúknuť veľmi príjemnú cenu. Nechýba úložný priestor v podobe jedného šuplíka, alebo odkladací priestor pod šuplíkom. Jednoduché, ale efektné, nočný stolík z kolekcie nábytku Evo, ktorú vám predstavujeme aj na ilustračných fotografiách. Vybrať si môžete ako tradičné diely pre vybavenie spálne, tak aj z dvoch rozmerov postele. Pokiaľ práve zariaďujete spálňu a nechcete, či nemôžete do vybavenia príliš investovať, nábytok z kolekcie Evo, je príjemnou, zlatou, strednou cestou. V neposlednom rade vás môže osloviť aj odtieň, imitácia dreva tmavý orech.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Alternatívny tovar

Nočný stolík v škandinávskom dizajne Aalborg

Nočný stolík v škandinávskom dizajne Aalborg

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
110,19 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte