Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Nočný stolík Lucia

Výrobca: Gaut Top
Kód: GA0045-2022
  • tradičný, škandinávsky dizajn
  • jemné, pastelové odtiene
  • francúzsky výrobca, nábytok s certifikáciou

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
145,60 €

Parametre produktu

Výška (cm): 37 cm
Šírka (cm): 39 cm
Hľbka: 35 cm
Materiál: mdf doska, laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Nočný stolík ružový, ideálny doplnok izby dievčaťa

Kolekcia detského nábytku Lucia, od francúzskeho výrobcu, ponúka designy v nádherných odtieňoch. Jemné, pastelové tóny, ktoré do detskej izby dievčaťa, rozhodne patria a dokážu vytvoriť, pre malú i väčšiu slečnu nádhernú atmosféru. Môžeme povedať, že nielen nočný stolík, ale aj ďalšie diely nábytku v kolekcii, sú typické aj svojimi škandinávskymi prvkami. K nočnému stolíku máte na výber z dvoch rozmerov postelí a k obom je možné samozrejme nočný stolík využiť. Francúzsky výrobca predstavuje exkluzívne na našich stránkach nábytok certifikovaný a to už druhé desaťročie, kedy s istotou môžeme povedať, že kvalita je naozaj na vysokej úrovni.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Súvisiaci tovar

Detská posteľ Lucia

Detská posteľ Lucia

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
399,20 €
Detská posteľ pre dospievajúcu slečnu Lucia

Detská posteľ pre dospievajúcu slečnu Lucia

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
453,10 €
Komoda do detskej izby Lucia

Komoda do detskej izby Lucia

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
399,25 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte