Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Nočný stolík so šuplíkom Belleville

Výrobca: PRS
Kód: PRS0130-2018
nedostupné
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
54,06 €

Parametre produktu

Výška (cm): 44
Šírka (cm): 48
Hľbka: 33
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Posteľ bez nočného stolíka akoby bola nahá

Zútulnite svoju spálňu a dotiahnite jej atmosféru oázy odpočinku k dokonalosti. Udáva sa, že človek strávi spánkom až jednu tretinu svojho života, tak prečo by sme mali zariadenie spálne odfláknuť?

Elegantný nočný stolík francúzskeho pôvodu vás očarí luxusným vzhľadom masívneho dreva, ktorý dodá vašej spálni útulný vzhľad. Praktický šuplík, treba pre úschovu práve rozčítané knihy, je doplnený rukoväťou vo farbe matnej medi. Vrchná doska stolíka sa hodí pre umiestnenie lampičky, či budíka, vďaka svojim rozmerom vám umožní odložiť si na ňu aj servírovací podnos s kráľovskými raňajkami.

Tento kúsok perfektne ladí k modernému severskému štýlu, práve tak sa hodí aj k teplejšiemu prírodnému ladeniu interiéru.

Stolík je vyrobený z laminovanej a lakovanej drevotriesky. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Parisot 
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. 
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Viac z kolekcie

Nábytok do spálne v ponuke dielov - kolekcia Belleville

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte