Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
Doprava zadarmo

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nová kolekcia poschodových postelí

Hneď na začiatku mesiaca apríla sme si dovolili Vám predstaviť niekoľko noviniek zo sveta designu nábytku a tou poslednou sú poschodové postele určené deťom, teda k vybavenie interiéru detskej izby z masívu. Áno z masívu, pretože kolekcia poschodových postelí pre rok 2011 je vyrobená čisto z prírodných materiálov, borovicového dreva a ošetrená je vodouriediteľnými lakom až v troch vrstvách. Už na začiatku tohto roka sme poukazovali, či předesílali náš zámer v tomto roku. Prinášať stále viac a viac ekologického nábytku naším deťom, teda pre zariadenia detskej izby a svoj sľub dodržiavame. Kategória detského nábytku z masívu sa nám od januára veľmi pekne rozšírila.

 

Poschodová posteľ z borovice.

 

Obyčajne neobyčajná poschodová posteľ

Poviete si, poschodové postele už poznám, nič nové sa nedá vymyslieť. A predsa. Poschodové postele z novej kolekcie Lan predsa len ponúka pár neobyčajných designových výhod. Predovšetkým, ak je vekový rozdiel vašich dvoch detí, neli troch detí veľký, tak poschodová posteľ z tejto kolekcie Vám v budúcnosti ušetrí kopu starostí. Ak jedno z najstarších detí odíde za vlastným životom a do vlastného domova, môžete ľahkú demontážou premeniť na dve samostatné postele. Ak si zaobstaráte napriklad poschodovú posteľ Fido, ktorá ponúka tri miesta na spanie v klasickom rozmere, jednu z postelí môžete niekomu darovať a nechať si len spodnú posteľ s výsuvným priestorom na spanie. V detskej izbe budete mať len jednu posteľ, ktorá Vám zaberie toľko potrebné miesto. Áno, aj vďaka vysúvaciemu systému sú poschodové postele vhodné do mylých interiérov detských izieb. Poschodové postele ponúka tiež úložné priestory vo forme sady dvoch šuplíkov na kolčkách, ktoré zabezpečujú ľahkú manipuláciu aj malým deťom. Materiál z borovice si tiež môžete vybrať v niekoľkých farebných imitáciách dreva, alebo v přírosním odtieňov.

Poschodová posteľ Viki.

 

Nebolo by postele, keby nebolo matrace

Posteľ bez kvalitnej matrace môže mať prenádherný dizajn, ale jej funkcie sa stráca. Áno, výber matraca a to predovšetkým pre deti, musia byť starostlivý. Pre poschodové postele z masívu sme pripravili špeciálnu ponuku matracov pre deti a to od rovnakého výrobcu, ako poschodových postelí. A ten iste za roky praxe vo výrobe detského nábytku vie, čo je pre deti najlepšie. Ponuka matracov je v rovnakom rozmere ako priestor na spanie každej z poschodových postelí a vybrať si môžete z niekoľkých prevedení.

Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.