Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nová kuchyňa s Nábytkom Aldo

Kuchynské linky na Nábytku Aldo majú jedinečný dizajn a sú praktické, ich autorom je francúzsky výrobca. V kategórii kuchyne a jedálne sme ich na našom portáli zaradili aj kuchynské linky ako celé zostavy, alebo kuchynské skrinky, z ktorých si môžete vytvoriť vlastný návrh linky. Nábytok Aldo ponúka kuchynské linky, trúfame si tvrdiť, za dostupné ceny. V dnešnom článku vám niektoré z kuchynských liniek predstavíme.

Dané rozmery

Ako prvé vám predstavíme kuchynské linky, ktoré sú rozmerovo už dané a je možné ich zakúpiť ako celok, bez možnosti úprav. Vo väčšine prípadov sa jedná o kuchynské linky jednoduché, v jednej priamke. Je však možné zvoliť zo širokej ponuky prevedenie čelných dvierok. Kuchynská linka Manchester, ktorú vám predstavíme na prvej fotografii, je danou zostavou a preto ju nemožno zostaviť podľa vášho návrhu výberom samostatných skriniek. Vybrať si môžete aj z niekoľkých prevedeniach a za zmienku stojí určite veľmi priaznivá cena.

 

 

 

Vlastná voľba zostavenia, industriálny design pre malý priestor

Druhou z možností je vaša vlastná voľba zostavenia kuchyne, ktorú môžete vykonať pomocou samostatného a vlastného výberu segmentov. My vám však chceme predstaviť úplne nový, unikátny industriálny design, ktorý je taktiež ponukou dielov určený pre vybavenie kuchyne. Veľmi obľúbené sa potom stali ostrovčeky do kuchyne, alebo regály, keď úložný priestor stále chýba a tiež jedálenské zostavy, keď je vaša kuchyňa taká malá, že ani klasický jedálenský set do nej skrátka nevmestná.

 

    

 

Kuchynské skrinky si môžete vybrať v najrôznejších farbách, tak, aby mali aj nadväznosť na ponuku kuchynských liniek. Pokiaľ si zaobstaráte kuchynskú linku, ale postrádate k nej napríklad skrinku na mikrovlnú rúru, potom v tejto kategórii ju môžete nájsť. A nielen to, skrinky si môžete zostaviť do veľmi praktických kuchynských setov.