Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nová ponuka poschodových postelí zo Španielska

V tomto roku sa opäť budeme sústrediť na designy, ktoré prinesú vašim deťom v malej detskej izbe požadovaný komfort, bezpečie, ale designy, ktoré zároveň budú veľmi elegantné. Ponuka detského nábytku španielskeho výrobcu patrí za posledné tri roky k tej najžiadanejšej, obľuba designov španielskeho výrobcu neustále stúpa. Detský nábytok tohto výrobcu je nápaditý, moderný, veľmi praktický a rozhodne mu nechýba povestný španielsky temperament. Čo výrobca prináša pre tohtoročnú sezónu 2019, o tom bude naše dnešné rozprávanie. V každom prípade vám predstavíme nové kombinácie odtieňov, ale aj designy, ktoré vám maximálne ušetrí miesto v rozmerovo malej detskej izbe. Aj v tomto roku budete moc vyberať zo širokej ponuky odtieňov, ktoré vás milo prekvapí svojou sýtosťou. Odtiene, ktoré do detskej izby rozhodne patrí, pretože detská izba by mala byť vo veselých, naozaj detských farbách.

  

Odtieňové nuansy, ktoré sú v detskej izbe treba. Modrý odtieň a tyrkysový vyzerajú takmer zhodne, ale v dôsledku celého konceptu detskej izby je to predsa len rozdiel. Španielsky výrobca vždy zakomponuje do návrhu dizajnu ešte ďalšie odtiene, ktoré všetko akoby zjemní. Pri každom návrhu je použitá snehovo biela farba v spojení s prírodným dekorom a tým je na fotografiách bielená borovice. V ponuke nájdete aj poschodové postele v kombinácii s prírodným dekorom sivého duba, ktoré sú potom tmavšou verzií, napríklad vhodné do interiérov plné slniečka. Návrhy, ktoré vám predstavujeme na prvých fotografiách sú riešením pre rozmerovo malú detskú izbu dvoch chlapcov.

Poschodové postele v odtieňoch pre dievčatá aj chlapcov, poschodové postele pre dievča aj chlapca

Ponuka odtieňov je tak široká, že môžete vybaviť v tradičných farbách, ako je napríklad ružová detská izba dvoch dievčat, na prvých fotografiách sme uviedli poschodové postele v odtieňoch vhodných do detskej izby dvoch chlapcov a samozrejme, že nechýba ani ponuka neutrálnych odtieňov pre detskú izbu dievčaťa aj chlapca. Za neutrálne odtiene môžeme považovať napríklad červenú, žltú, alebo zelenkavú.

  

Na ilustračných fotografiách predstavujeme poschodové postele v odtieňoch, ktoré oslovia rodičia dvoch detí, dievčaťa a chlapca. Príjemné spojenie odtieňov v neutrálnych tónoch, kedy budú obe deti spokojné. Poschodové postele okrem temperamentných odtieňov, ale ponúka veľmi praktické prevedenie. Sú to šetriče miesta v detskej izbe predovšetkým vďaka priestranné šatníkovej skrini. Tá je už vďaka rozmerom skôr malou šatňou, do ktorej sa vám budú deti veľmi rady tiež schovávať, samozrejme tie menšie deti. 

Šatníková skriňa má hĺbku 85 cm, je teda takmer po celej hĺbke horného lôžka a disponuje ako šatníkovou tyčou, tak policami. Nápadité je prevedenie tiež krídel skrine, keď jedna časť je vždy v bielom odtieni a druhá časť farebná. Hlboké šuplíky rozhodne prídu tiež vhod, rovnako ako police pri hornom lôžka, napríklad na hračky, neskôr na knižky. V cene postelí sú tiež tiež rošty. K poschodovým posteliam si môžete v danom odtieni zaobstarať tiež ďalší čiastkový nábytok, ako sú písacie stoly, komody, police s možným zavesením na stenu a v prípade potreby ďalšieho úložného priestoru, aj samostatné skrine. Ponuka je veľmi široká a vy si tak môžete v španielskom povestnom temperamentu vybaviť kompletnú detskú izbu.

Poschodové postele pre väčšie deti v elegantných odtieňoch

Ak zamýšľate vybaviť detskú izbu poschodovou posteľou už pre deti školopovinné aj s ohľadom do budúcnosti, odporúčame skôr vyberať z ponuky elegantných odtieňov, ktoré sú pre väčšie deti určite vhodnejšou alternatívou. Ponuka týchto tlmených tónov, ako je odtieň grafit, tmavo hnedá, mokka, alebo béžová patrí tiež k veľmi obľúbeným. Aj väčšie deti a najmä väčšie deti, majú problém s nedostatkom miesta v interiéri detskej izby.Krásne prevedenie, za ktoré sa nebudú hanbiť ani dospievajúce deti, ktoré výrazným, príliš detským odtieňom moc nefandí. Hrejivé tóny pôsobia v interiéri detskej izby elegantne a úspora miesta je rovnaká, ako u ponuky poschodových postelí v sýtych temperamentných odtieňoch. V tomto roku sú vám opäť k dispozícii unikátne designy, ktoré sa stali na našom trhu tak obľúbené.

Exkluzívny predaj pre celú východnú Európu od nábytku Aldo

Španielsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach, ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.