Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové designy nábytku od francúzskeho výrobcu

Francúzsky výrobca prichádza opäť s novými designy v oblasti nábytku, či už do obývacích izieb, alebo spální. V dnešnej malej ukážke, Vám predstavíme, niektoré z týchto segmentov nábytku, ktoré Vás určite zaujmú, nielen svojím dizajnom, ale aj vysokou kvalitou, ktorá je u francúzskeho výrobcu už známa.

 

Stolíky, stolčeky a ďalší nábytok v bielom lesku

Ako prvú Vám ponúkneme malú ochutnávku z kolekcie Twix, ktorá ponúka nábytok do obývacej izby. Konferenčný stolík na prvej fotografii, je vyrobený z mdf dosky, ktorá je jednoduchá na údržbu. Ako môžete vidieť na fotografii, je z nej už zrejmé kvalitné spracovanie a moderný dizajn. Že v jednoduchosti môže byť aj krása, vieme všetci a to platí pre televízny stolík z tejto kolekcie Twix. Moderný dizajn je ešte navýšený striebornými doplnkami v podobe úchytiek, či podstavca. Kombinácia čierneho odtieňa ebony so striebornou, v podobe úchytiek, je veľmi kontrastná, ale príjemná. V tejto kolekcii nájdete tiež aj komody, alebo všetok tento nábytok aj v odtieni biela pearl.

 

Jídelní stůl Be Alive    Konferenční stolek Be Alive

 

Skrine, komody sú vždy potrebné

Ponuka šatníkových skrini je dnes určite veľmi bohatá, ale nájsť šatníkovú skriňu veľkých rozmerov s policami a nie len s šatníkovou tyčou je veľmi ťažké. Preto sme radi, že Vám môžeme ponúknuť ako prvú ukážku, šatníkovú skriňu z kolekcie Slide, ktorá má práve police. Navyše táto skriňa ponúka dostatočne a tiež netypicky veľké zrkadlo. Posuvné krídla sú vďaka kvalitným koľajničkám jednoduchá na manipuláciu. Odtieň výrobca zvolil veľmi moderný, žiadaný a to ebony. Ďalši veľmi moderný odtieň pre tohtoročnú sezónu a nielen u designu, ako u šatníkové skriňe River, prírodný odtieň svetlého dubu v tzv. brúsenej úprave. Znamená to, že odtieň je na nerozoznanie od pravého masívu, kde by však cena skrine musela byť markantne vyššia.

 

     Ložnice s šatní skříní Aalborg black

 

Dúfame, že Vás dnešnej malá ochutnávka francúzskeho nábytku zaujala.