Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové designy nábytku z masívu

Ako sme si v minulom článku sľúbili, aj dnes sa budeme venovať nábytku z masívu, ktorý Vám predstavíme v úplne inom dizajne. Nemecký výrobca, ponúka aj nábytok z tejto kategórie, v originálnom odtieni transparentnej bielej, ktorá stále zachováva viditeľnú štruktúru dreva. A verte, že nábytok v tomto prevedení vyzerá veľmi elegantne.

Zostava regálov z masívu Lena

 

Nábytok do všetkých interiéru


Na prvej fotografii, Vám ponúkame zostavu regálu, ktorá sa naozaj hodí do všetkých interiéru Vášho bytu. Bude vyzerať originálne, ako v obývacej, alebo detskej izbe, tak napríklad aj v kancelárii. Úložných priestorov nie je nikdy dostatok a táto zostava ich ponúka naozaj veľa. Či už na rôzne dekorácie, či knihy v byte, alebo na šanóny a iné kancelárske potreby v kancelárii. Táto zostava, ako ostatne všetok nábytok z masívu od nemeckého výrobcu, je vyrobený z dreva borovice a ak by sa Vám zostava zdala moc veľká, nevadí, na našom portále nájdete inej zostavy niekoľkých regálov, tiež ako samostatné diely, ak by ste predsa len chceli miesta pre odkladanie menej. Ďalším originálnym kúskom nábytku, ktorý sa hodí do mnohých interiéru v byte, je komoda, rovnako v bielej transparentnej farbe. My Vám predstavujeme komodu Livio, ale tiež si na našich stránkach môžete vybrať z mnohých iných komôd v najrôznejších rozmeroch.

Komoda Livio 20900810

 

Posteľ pre deti

Ako jeden z mála výrobcov, ponúka práve nemecký výrobca, veľmi praktické riešenie poschodové postele. Prečo? Pretože konečne niekto prišiel s dizajnom, ktorý vyrieši problém, kam s poschodovou posteľou, keď sú deti už veľké. Doteraz sme zháňali niekoho, kto si poschodovú posteľ odkúpi, alebo nezničená skončila niekde na smetisku a my sme kupovali ďalšie dve postele pre dospievajúce deti. Tomu je teraz koniec, pretože predovšetkým vďaka vysokej kvalite a precíznej výrobe, nemeckého výrobcu, možno poschodovú posteľ demontovať a rozložiť na dve samostatné postele. Priestor na spanie pre obe lôžka, ako v zmontovanom stave, tak po demontáži, je klasických 90x200 cm. A čo je hlavným kritériom tejto postele, je fakt, že je vyrobená vo vysokej kvalite, ktorú je vlastne nemecký výrobca známy už po dlhé desaťročia. Urobte svojim deťom radosť kvalitnú ekologickú posteľou, ktorá s deťmi vydrží od detstva, až po dospelosť.

Poschodová posteľ Dream Well 3 - rozkladacia

Transparentná biela dodá nábytku z masívu potrebnú eleganciu pri zachovaní viditeľné štruktúry dreva, ktorá by mali byť dodržaná, keď investujeme nemalé čiastky do štýlového nábytku. V neposlednom rade by sme Vám chceli odporučiť, mnoho ďalších dielov nábytku, v tomto originálnom dizajne, ako sú písacie stoly, šatníky, alebo nábytok do jedální.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.