Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové designy nábytku z masívu

Ako sme si v minulom článku sľúbili, aj dnes sa budeme venovať nábytku z masívu, ktorý Vám predstavíme v úplne inom designe. Belgický výrobca ponúka aj nábytok z tejto kategórie, v originálnom odtieni transparentnej bielej, ktorá stále zachováva viditeľnú štruktúru dreva. Ale využíva aj prírodný odtieň a dokonca veľmi moderný a neobvyklý šedý odtieň. A verte, že nábytok v tomto prevedení vyzerá veľmi elegantne. Dnes sa zameriame na nábytok z masívu pre deti.

 

 

Nábytok do všetkých interiéru

Kvalitné detské postele z masívu vás prekvapia svojou odolnosťou a dlhou životnosťou materiálu. Pre deti tak zaobstaráte kvalitnú posteľ, ktorá vydrží nielen počas detstva, ale aj celého dospievania a po celú dobu, kým dieťa takzvane "opustí hniezdo". Vôňa dreva a prírodný materiál navyše poskytne príjemné prostredie a blahodarný vplyv na dieťa.

 

  

 

 

Posteľ pre deti, ktoré sa chcú hrať

Ponúkame iba výberové detské postele z masívneho dreva borovice, ktoré deťom zaistia plnohodnotný a výdatný odpočinok. Všetky ponúkané modely sú od nemeckého výrobcu a spĺňajú prísne požiadavky na bezpečnosť a ekologickú nezávadnosť. Na povrchovú úpravu sú použité iba prírodné, ekologicky odbúrateľné farbivá a laky. Pri návrhu tvaru bola kladený dôraz na maximálnu bezpečnosť počas detských hier.
Postele ponúkame v niekoľkých variantách vrátane veľmi obľúbených poschodových postelí. Všetky modely je možné jednoducho kombinovať s ďalšími výrobkami z radu masívneho nábytku pre deti a vytvoriť tak útulné detské kráľovstvo.

 

 


Transparentná biela dodá nábytku z masívu potrebnú eleganciu pri zachovaní viditeľnej štruktúry dreva, ktorá by mala byť dodržaná, keď investujeme nemalé čiastky do štýlového nábytku. V neposlednom rade by sme Vám chceli odporučiť, mnoho ďalších dielov nábytku, v tomto originálnom dizajne, ako sú písacie stoly, šatníkové skrine, alebo nábytok do jedální.