Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové dizajny spální sú tento rok naozaj iné

Chcete, aby vaša spálňa bola netradičná, niečím originálná? Ponuka spální a samostatných dielov nábytku do spálne od francúzskeho výrobcu prichádza tento rok s úplne inými návrhmi dizajnu, ako sme tomu boli zvyknutí. Nábytok vôbec ako taký či skôr dizajnéri, sa predháňajú v tom, čí návrh bude viac originálnejší. A pre nás spotrebiteľov to je len dobre. Prioritou dizajnérov v návrhoch spální bola predovšetkým úspora miesta v interiéri vďaka funkčným, veľmi praktickým manželským posteliam. Tie ponúkajú celý rad dômyselných úložných priestorov, ktoré v malom byte vždy oceníme. Čo je teda vo svete spální nové?

 

 

Moderný dizajn spálne

Začnime veľmi moderným návrhom spálne z kolekcie Baggy. Funkčná manželská posteľ a šatníková skriňa, nič viac do spálne nepotrebujete. A prečo? Pretože práve posteľ ponúka veľké množstvo úložného priestoru, môžete tak vypustiť treba komodu. Pre malé interiéry je kolekcia Baggy určite veľmi vhodná. Vybrať si môžete z dvoch odtieňov, prírodný a čisto biely. Ak je vaša spálňa naozaj malá, odporúčame biely odtieň, pretože ten dokáže opticky danú miestnosť zväčšiť.

 

Manželská postel Lanka      Manželská postel Lanka nabízí rafinovaný úl. prostor

 

Ale ešte je jedna vec, ktorá sa vám na nábytku do spálne z kolekcie Baggy bude páčiť. Veľmi dostupná cena. Moderný dizajn v spojení s kvalitnou laminátovou doskou s hrúbkou až 25 mm, to je tiež kvalitné prevedenie nábytku.

 

 

Spálňa v retro štýle?

Už druhým rokom zažívame vo svete bývania a návrhu dizajnu nábytku návrat k retro prvkom. Aj tento rok francúzsky výrobca predstavuje spálňu, ktorá je charakterovo klasifikovateľná do kategórie "retro štýlu". Názory na retro štýl sú rozporuplné, tento štýl je viac obľúbený v iných krajinách než u nás, pretože možno niektorým z vás retro štýl evokuje spomienku na totalitný režim. Ale je množstvo mladých manželských párov, ktoré rovnako ako mladí ľudia v zahraničí tento design prijali.

 

Manželská postel Aalborg oak    Ložnice Aalborg black

 

V kolekcii Aalborg nájdete celý rad samostatných dielov pre vybavenie spálne. Kolekcia je veľmi obsiahla a tak vy sami na základe zvolených dielov si spálňu zostavíte podľa aktuálnych potrieb. Pravdou je, že retro návrhy v tomto prípade retro návrh spálne, sa veľmi hodí pre zariadenie malé miestnosti, malého interiéru. Retro štýl v sebe má minimalistickej prvky a tak nábytok je koncipovaný tak, aby nebol mohutný, nezaberal príliš z drahocenného priestoru, ale maximálne splnil požadovaný účel. Retro spálne majú ako v každom dizajne svojich odporcov a svojich priaznivcov a je na nás, aby ste každý našli v našej ponuke to, čo vás najviac oslovuje.