Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové dizajny tematického detského nábytku

Neviete či netušíte čo je presne tematický detský nábytok. Dizajn, na ktorom je naozaj poznať, že je určený deťom. Napríklad detské postele v podobe áut, lietadiel, alebo detská izba s námetom futbalu, letiská či kovbojov. Tematický detský nábytok je prekrásny, naozaj detský. Snáď jedinou nevýhodou je to, že v dospelosti deti chcú dizajn striedmejší. Ťažko si dokážeme predstaviť násťročných dieťa spať v posteli s podobou pretekárskeho auta. A tak nás zákonite čaká zmena či už daného dielu detského nábytku či celého detskej izby v neskoršom veku dieťaťa. Aj napriek tomu je tematický detský nábytok veľmi obľúbený, pretože čo by sme neurobili pre naše deti. Vždy im radi plníme ich sny a obstaranie naozaj "detského" nábytku je jednou z ciest.

 

 

Tematické detské postele

Najdôležitejším dielom v interiéri detskej izby je rozhodne posteľ. Predovšetkým pre dieťa, ktoré rastie a vyvíja sa, kvalitný spánok potrebuje. Nemenej dôležitá je potom správna voľba matraca. Tematické detské postele majú najčastejšie podobu pretekárskych áut, alebo požiarnych áut. A nie sú určené zďaleka len pre chlapcov. V ponuke môžeme nájsť aj detské postele v podobe áut v ružovom odtieni pre dievčatá. Ďalším námetom pre dizajn detské postele je napríklad princeznovský koč, alebo lietadlo, nechýba ani pirátska loď. Na nasledujúcich fotografiách uvádzame príklady tematických detských postelí.

 

Dětská postel House    

 

Veľmi obľúbené sú detské postele v podobe princeznovskom koči pre dievča, alebo poschodové postele ako autobus či požiarne auto. Taká posteľ s danou podobou nejaké autá potom pre dieťa nie je len miestom na spanie, ale aj miestom pre zábavu a pri troche fantázie si s ňou môže naozaj vyhrať. V neposlednom rade, deti do desať niekedy i viac rokov, tieto postele naozaj milujú. V ponuke nájdete aj ďalšie diely detského nábytku s daným témou, nie je tak problém vybaviť celú detskú izbu.

 

Dětská postel Pino spring    Dětská postel Pino fire

 

Sami môžete posúdiť na ilustračných fotografiách, že detská posteľ nie je len na spanie, ale aj pre zábavu. Najväčšiu ponuku tematických detských postelí predstavuje francúzsky a belgický výrobca. Dizajn je veľmi prepracovaný, kvalita na vysokej úrovni. Ďalšou výhodou je, že všetky postele majú rozmer miesta na spanie klasický, teda 90x200 cm. Posteľ je dostatočne priestranná aj pre väčšie dieťa. Cena postele je vždy uvedená s roštom, ktorý je latkový, drevený.

 

 

Tematické detské izby

Ak vás tematický detský nábytok natoľko oslovil, že by ste svojmu dieťaťu chceli vybaviť celú detskú izbičku, nie je to vôbec žiadny problém. V ponuke nájdete nábytok napríklad v podobe stojane pri čerpacej stanice, alebo skriňa v podobe telefónnej búdky a pod. Sú aj detské izby, ktoré tvoria danú tému len dekorom, respektíve téma je na klasickom nábytku tvorené samolepiacou fóliou. Uveďme si najlepšie opäť príklady.

 

Dětský nábytek z kolekce Kiddy v různých odstínech

 

Prvá fotografia predstavuje detskú izbu pre malého automobilového pretekára od belgického výrobcu. Druhá fotografia zase detskú izbu pre futbalistu od francúzskeho výrobcu. Každý z daných návrhov má rozhodne niečo do seba a vaše dieťa, ak tieto záujme má, bude z takto zariadeného detskej izby naozaj nadšené. Ak v budúcnosti detská izba či daný nábytok nechcete meniť, je tu stále možnosť obstarania klasické detského nábytku a danú tému môžete vytvoriť dekoráciami. Aj klasický detský nábytok, ktorý možno využívať bez zmien aj v neskoršom veku dieťaťa je v našej ponuke v širokom výbere. U nás predovšetkým pre deti nájdete nepreberné množstvo možností.


V neposlednom rade chceme upozorniť na ponuku tematického detského nábytku z masívu od dánskeho výrobcu. Tento nábytok je síce drahšie, ale využívať ho môžete od útleho veku dieťaťa až do dospelosti. Danú tému nie je vytvorené podobou nábytku, ale práve spomínanými dekoráciami, ktoré možno v neskoršom veku dieťaťa až to bude aktuálne, jednoducho odstrániť. A máte krásny biely nábytok z masívu aj pre študenta. Možnosti sú naozaj široké.