Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové kategórie detského nábytku pre školáka

Aby bolo hľadanie toho, čo potrebujete na našich stránkach ešte jednoduchšie, vytvorili sme ďalšie nové kategórie detského nábytku. Tie vznikli predovšetkým práve na základe toho, čo najviac hľadáte. Aktuálne to sú detské izby pre školákov, detské písacie stoly a detské stoličky. Veľký úspech majú tiež multifunkčné detské postele, ktoré sú riešením predovšetkým pri zariaďovaní malých interiéru detských izieb. Posteľ, ktorá ako súčasť dizajnu ponúka úložné priestory a písací stôl na vysunutie, vám dokáže ušetriť značnú časť z priestoru v detskej izbe. Poslednú novú kategóriu je špecifická skupina detských postelí, ktoré na seba vzali podobu pretekárskych áut. A zďaleka nie sú určené len pre malých chlapcov. Autíčka ako detské postele sú v ponuke tiež v ružovom prevedení, samozrejme určené slečnám. Dnes si niečo málo o nových kategóriách povieme.

 

 

Detská izba pre školáka

Aktuálna téma teraz v priebehu prázdnin, pretože rad rodičov práve v letných mesiacoch pripravuje detskú izbu či už pre prváčika, alebo napríklad pre študenta, pretože učenie už pribudlo a existujúce detská izba potrebuje malé zmeny. Každý chce mať pred septembrom, začatím školy všetko pripravené. kategória detských izieb pre školákov vám tak prináša možnosť lepšie sa orientovať a rýchlejšie nájsť to, čo aktuálne potrebujete. A keďže mnoho z vás potrebuje nie celý detská izba, ale napríklad len nový, väčší písací stôl a novú detskú stoličku, podkategórií detských izieb pre školáka sa stali práve tieto dve položky. Znamená to, že všetko je priradené pekne pohromade.

 

 

Dětský pokoj Fabric    Dětský pokoj Dina

 

Ponuka detského nábytku pre školáka je naozaj široká, nechýbajú ani toľko obľúbené rastúce písacie stoly. Všetko na seba vzájomne nadväzuje a či už prváčik či väčšie dieťa, bude s nábytkom určite spokojné. Nezabúdajte, že kvalitný písací stôl nie je všetko. Nemenej dôležitá je aj detská stolička k písaciemu stolu, ktorý by mala byť rozhodne nastaviteľná. Ich výber tiež nie je zanedbateľný. Detský nábytok pre školákov, poťažmo celej zostavy detských izieb pre školáka, to je predovšetkým ponuka nemeckého a francúzskeho výrobcu.

 

Dětský pokoj Smoozy pro holku 

 

Detská posteľ v najrôznejších podobách

Pre malý interiér detskej izby, ak máte jedno dieťa, rozhodne odporúčame multifunkčnů detskú posteľ. Tá ako súčasť návrhu disponuje úložnými priestormi a písacím stolom na vysunutie. Úspora miesta v interiéri je tak značná. Pre dve deti je tu ponuka skôr poschodových postelí, ktoré sú ako riešenie malého interiéru vhodnejšie. Ale ak vám to priestor v detskej izbe dovolí aj pre dve deti môžete zaobstarať multifunkčná posteľ, pre každého jednu.

 

 

 

Ďalšou skupinou a to obľúbenou predovšetkým u chlapcov sú detské postele v podobe závodných áut. Ponuku týchto detských postelí predstavuje na našom portáli belgický výrobca detského nábytku. Dizajn je veľmi prepracovaný, dokonca kolesá majú ozajstné pneumatiky a vystupujú do priestoru. Kvalitné MDF doska ako výrobný materiál a povrchová úprava lakovaním nie nalepením papierové fólie, ku kvalite autá rozhodne prispievajú.

 

 

Dětská postel Pino Fire

 

Zaujímavé sú však autíčka pre malé slečny, ktoré nám pripadajú naozaj veľmi roztomilá. Navyše ako postele pre chlapcov, tak pre dievčatá v podobe áut ponúka klasický rozmer miesta na spanie a to 90x200 cm. nejedná sa teda len o postele, ktoré využije dieťa v predškolskom veku.

 

 

Detský nábytok od narodenia po dospelosť

Ponuka detského nábytku je na našom e-shope kategóriou, ktorá je najširšia svojou ponukou a najobľúbenejší. Preto tiež detskému nábytku venujeme veľkú pozornosť a vybrať si môžete z nespočetných dizajnov a odtieňov. Tlieskame výrobcom, že sa v posledných rokoch veľmi sústredí na dizajny, ktoré riešia nedostatok miesta v interiéri. Nie je ničím prekvapujúcim možné obstaranie poschodové postele až pre tri deti, stále komplikovanejšie dizajn multifunkčných postelí, alebo písacích stolov, u ktorých sa začínajú objavovať aj rôzne nadstavca.

 

        Industriální otoman New York jako řešení dětského pokoje     Dětská postel Luca

 

V ponuke detského nábytku nájdete aj detské izby z masívu a samozrejme že nechýba ani detské dekorácie. Z pohodlia domova tak môžete nájsť všetko pod jednou strechou pre vaše deti. A to čo si u nás vyberiete vám vždy privezieme úplne zadarmo až k vám domov.