Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové kategórie luxusného nábytku

Naši stáli zákazníci, si, už určite všimli, že sme novo na našom portále zaradili kategórie luxusného nábytku. V kategórii luxusný detský nábytok, sa jedná hlavne o nábytok francúzskeho výrobcu a rovnako tak aj v kategórii luxusné spálne. My sa dnes ale budeme venovať nášmu novému obchodnému partnerovi, výrobcovi, ktorý ponúka luxusný nábytok do kuchyne a jedálne.

 

 

Jedálenské stoly

Španielsky výrobca sa veľmi pri návrhoch designov do rôznych miestností, sústredí na pokiaľ možno čo najväčšiu úsporu miesta v interiéri. A pri rozkladacom stole z kolekcie Kiona, stole, ktorý vám navyše predstavujeme v niekoľkých odtieňoch, vás design rozhodne prekvapí. Teraz ponúkame verziu rozkladacieho jedálenského stola vo veľmi obľúbenom odtieni bieleho lesku. Španielsky výrobca nás svojou dômyselnosťou, temperamentom a originálnymi designami nikdy neprestane prekvapovať. Rozkladací jedálenský stôl, ktorý v zloženom stave rozhodne nezaberie žiadne miesto, ba naopak, môžete to ho po obede s priateľmi či rodinou využívať ako písací stolík či odkladací stolík, ako sme spomenuli už v úvode. 

 

  

 

Riešenie, ktoré je ideálne pre tých z vás, ktorí potrebujete väčší jedálenský stôl naozaj len sporadicky. Navyše, jedálenský stôl si môžete rozložiť hneď na niekoľko šírok, nie je iba najmenší a najväčší rozmer, ale je možný ľubovoľný, postupný rozklad podľa aktuálneho počtu stravníkov. Dosky na rozloženie si musíte schovať, nemožno umiestniť pod stôl. Kvalitné kovové pojazdy a celkový spôsob rozloženia na jedálenský stôl jednoduchým vkladaním dosiek je ľahké a rýchle. Dômyselné riešenie je dostupné aj v ďalších odtieňoch prírodných dekorov.

 

Rozkládací jídelní stůl Kiona v mnoha odstínech 

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť iba francúzsky výrobca poschodovej postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Dekit, RM
Španielsky výrobca, ktorý sa sústredí na veľmi moderné designy, využívajúce aj nové technológie a odtiene, ktoré sú úplne netradičné a nové. Španielsky výrobca, ktorý ponúka trendy dizajn naprieč všetkými miestnosťami, od obývacej izby, cez spálňu, predsieň až po detskú izbu. Dizajn, ktorý sa v mnohých ohľadoch, predovšetkým pre kategóriu detského nábytku, sústredí na maximálnu úsporu miesta vo vašom interiéri. Buď netradiční a spokojní s dizajnom až zo slnečného Španielska.