Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nove kolekcie nábytku pre rok 2015

Aj napriek tomu, že sa vianočné sviatky nezadržateľne blíži, na Nábytku Aldo už pracujeme na novej ponuke kolekcií nábytku. Ak budete mať čas, televízny program vás už nebude baviť, možno vás osvieži naše novinky a čo bude trendom v roku nadchádzajúcom. Na čo sa môžete tešiť? Nové kolekcie pre vybavenie detskej izby, študentskej izby a spální. Ponuka nových designov francúzskeho výrobcu, ktoré aj v januári roku 2015 budú predstavené na veľtrhu nábytku v nemeckom Kolíne. A na našich stránkach môžete novinky vidieť už teraz.

 

 

Nábytok do detskej izby

Čo bude moderné a aké zmeny nás čakajú pri zariaďovaní detskej izby? Zmena odtieňov aj designov sa chystá v každom roku a v tom budúcom bude trendom spojenie bieleho odtieňa s niektorou z pastelových farieb. Na popredné miesto záujmov dizajnérov sa dostávajú aj najrôznejšie odtiene šedej v spojení napríklad s žltou. Veľkou zmenou sú striedme designy aj pre vybavenie práve detskej izby, kedy typické "detské" kolekcie sú na ústupe. Vlna posteľí v podobe áut, závodných formulí či kočov pre princezné je pomaly, ale isto na ústupe. Do popredia sa tiež dostávajú nové, reliéfne povrchovej úpravy, ktoré imitujú určitý typ dreva tak dobre, že pre laika je mnohokrát na nerozoznanie.

 

Dětská postel Erwan    

 

Stále častejšie sa tiež objavujú detské postele s úložným priestorom, či už v podobe dodania šuplíku pod posteľou, alebo praktického nadstavca. Aj v budúcom roku sa dizajnéri budú snažiť o maximálnu úsporu miesta v interiéri. V nových kolekciách sa tiež objavujú postele, ktoré ponúka miesto na spanie až 140x200 cm, oproti klasickému rozmeru 90x200 cm. Novej kolekcie detského nábytku rozhodne stojí za inšpiráciu.

 

 

Nábytok do študentskej izby

V hlavnej úlohe študentskej izby pre rok 2015 sú postele s miestom na spanie 140x200 cm a veľká pracovných plocha písacích stolov. Nábytok pre študentov, ktorý vám predstavíme v podstate zabezpečuje pohodlie už pre dospelú osobu. Zostavy sú často v identickom dizajne ako nábytok do detskej izby a tak ak máte dve deti, ktoré sa delia o jeden spoločný izbu aj ten môže byť veľmi harmonický. Na našich prvých fotografiách sme vám predstavili návrhy dvoch detských izieb a ďalšie fotografie vám predstaví návrhy študentských izieb v identickom dizajne. Mení sa samozrejme rozmer postele, ktorý je väčší.

 

Studentská postel Travel

 

Aj v študentskej izbe sa snažia dizajnéri maximálne využiť daného miesta v izbe. Dizajn je tak veľmi dômyselný, takmer u žiadnej postele nechýba šuplík či iná forma úložného priestoru a ku každému písaciemu stolu sa ponúka tiež možnosť obstarania regálu. Aj tu nájdete veľké množstvo inšpirácie pre vaše dospievajúce deti.

 

 

Spálňa, predovšetkým netradičná manželská posteľ

Trendom budúceho roka pre vybavovaní interiéru spální budú dômyselné designy manželských postelí. V ponuke nájdete postele s miestom na spanie 160x200 cm, alebo pre majiteľov väčších interiérov 180x200 cm. Ale to, čo sa najviac mení, je možnosť obstarania nadstavca ku každej z postelí, ktorý je pohyblivý, ponúka tiež nočné stolíky na vysunutie, často ľad osvetlenie apod. Ale najlepšie určite bude uviesť príklady nových trendov do spálne v roku 2015.

 

Manželská postel Lanka white     Manželská postel Lanka grafit

 

Ak si v priebehu vianočných sviatkov nájdete chvíľočku na našu novú ponuku budeme len radi. Myslíme si, že aj v roku budúcom prekvapíme a udržíme si povesť e-shopu, ktorý hodnotíte skrátka ako "iný". A aj pre budúci rok zachováme pre vás, našich zákazníkov dopravu zadarmo po celej slovenských republike a výnos do poschodia. Novinkou je u nás tiež možnosť objednania montáže.