Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové kolekcie nábytku pre rok 2016 II

Vždy so začiatkom roka s napätím očakávam, čo výrobcovia nábytku a samozrejme tiež dizajnéri pre novú sezónu predstaví. Čo nového prinesú do našej ponuky, ktorým dizajnom najviac prekvapí. A tento rok začíná kolekciou nábytku Infinity od francúzskeho výrobcu. V tejto kolekcii nábytok ani tak zďaleka neosloví nejakým netradičným dizajnom, ale predovšetkým bezkonkurenčnou cenou. Nábytok z kolekcie Infinity je vhodný pre vybavenie detskej izby, spálne, predsiene a dokonca aj obývacej izby. Všetky diely sú v jednotnom dizajne, ale tiež odtieni svetlá akácie. Narastá tak možnosť využitia nábytku, možnosť skompletizovaní najrôznejších zostáv. Na základe možného výberu z ponuky dielov si vy sami určujete, ako bude váš interiér zariadený. A zariadený môže byť veľmi efektívne, moderne a za neuveriteľnú obstarávaciu cenu. Kolekciu Infinity vám teraz radi prvýkrát predstavíme na našom trhu.

 

 

Nábytok do detskej izby

Kolekcia Infinity je veľmi vhodná pre vybavenie detskej izby školákov a školáčok. Samostatné diely sú cenovo veľmi dostupné a praktické. Zostaviť detskú izbu z dielov tejto kolekcie je tak veľmi dobrou, lacnou voľbou. Svetlý odtieň akácie je vhodný ako pre chlapcov, tak pre dievčatá. Stačí len adekvátne vybrať dekorácie. V ponuke je niekoľko prevedení detské postele. Klasická veľmi jednoduchá posteľ a detská posteľ s dvoma šuplíky po oboch ich stranách. Ku kolekcii Infinity môžete kúpiť v rovnakom odtieni a dizajnu tiež poschodovú posteľ. Riešenie ako vybaviť detskú izbu pre jedno, dve alebo dokonca tri deti je celý rad.

 

    

 

Cenové rozpätie návrhov detských izieb na fotografii keby ste vybrali všetky diely je od 178 do 350 Eur s našou dopravou zdarma. Určite nám dáte za pravdu, že detský nábytok z kolekcie Infinity je viac ako cenovo dostupný. Ale ako sme už spomenuli, dané diely si môžete vy sami vybrať a tak vy rozhodujete v akej finančnej výške sa bude pohybovať vybavenie detskej izby. Dôležité je, že možnosť zmeny a výberu dielov tu je.

 

Vráťme sa ešte na chvíľu k detským posteliam. Obe ponúkajú variabilnú možnú zmenu rozmeru miesta na spanie. Buď zostavíte posteľ, ktorej miesto na spanie na veľkosť 90x190 cm, alebo na klasickú veľkosť pre matrac 90x200 cm. Dĺžka postele 190 cm je potom veľmi vhodná predovšetkým tam, kde v priestore musíte počítať naozaj každý centimeter. Postele v oboch prípadoch v cene už s roštom. A je tu ešte ďalšia možnosť. Ak sa vaše dieťatko stane už študent, v kolekcii Infinity nájdete aj možnosť obstarania postele s rozmerom miesta na spanie 140x200 cm. Alebo opäť skrátená verzia 140x190 cm. Písací stôl v kolekcii Infinity je dostačujúca svojou veľkosťou pracovnej plochy ako pre školákov, tak študentov.

 

 

 

Dostupnéj ceny docielil francúzsky výrobca nie znížením kvality, ale predovšetkým jednoduchým dizajnom a použitým materiálom pre výrobu nábytku, daných dielov. Materiálom pre výrobu sa stala laminátová doska s hrúbkou 18 až 25 mm. Tým tiež nábytok získal na stabilite a pevnosti. Na modernom, nenáročnom dizajne nemení nič ani jednoduché, ale efektné úchytky.

 

 

Nábytok do spálne

Aj v ponuke samostatných dielov určených na vybavenie spálne je z čoho vyberať. Hneď niekoľko prevedení manželských postelí a to s šuplíky či bez v rozmere pre matrac 160x200 cm. Nechýba ani postele pre jednu osobu o veľkosti 140x200 cm potrebné pre vás, ktorí sa ešte zďaleka nechystáte pre založenie rodiny a spolužitia v páre. Široká je aj ponuky šatníkových skríň a komôd určených na vybavenie spálne. Je opäť z čoho vyberať a aj tu máte možnosť sami si určiť, ako bude spálne vyzerať. Aj pre nábytok do spálne z kolekcie Infinity platí bezkonkurenčná cena.

 

 

Obľúbené sú priestranné komody s šiestimi šuplíky, alebo postele s úložným priestorom. V ponuke sú aj skrine s posuvnými krídlami, ktoré často nachádzajú miesto aj v predsieni. Kolekcia Infinity od francúzskeho výrobcu upúta najviac vašej pozornosť flexibilným výberom a nízkou cenou pri zachovaní povestné kvality.

 

 

Ďalšie možnosti nábytku z kolekcie Dina

Ako sme naznačili už v úvode, kolekcia Infinity ponúka aj nábytok napríklad do obývacej izby. V ponuke však nájdete aj botníky a skrine do predsiene. A práve pre rovnaký dizajn i odtieň je kolekcia vhodná pre vybavenie menších interiérov, kde je potrebné predsieň súčasťou obývacej izby, alebo spálňu a pracovňu máte v rovnakej miestnosti ako obývacia kút. Všetko môže byť príjemne harmonické.

 

 

Veríme, že kolekcia nábytku Infinity bude patriť v tomto roku k veľmi úspešným. Ponuku daných dielov budeme v priebehu roka neustále dopĺňať o nové a nové diely. Možnosti vybavenia vašich interiérov budú tak neustále väčší. V tomto roku vám opäť každý týždeň a to veľmi pravidelne budeme predstavovať nové kolekcie. Veríme, že opäť svojim dizajnom budú patriť k tak úspešným, ako ponuka v roku minulom.