Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové kolekcie nábytku pre rok 2016

Aj keď sa rýchlo blíži čas vianočný, na nábytku Aldo sa už naplno venujeme príprave nových kolekcií. A aj v roku 2016 sa naši zákazníci môžu tešiť na hŕbu netradičných dizajnov, ktoré môžeme povedať nie sú na našom trhu s nábytkom obvyklé. Pre tých z vás, ktorí nábytok Aldo ešte nepoznajú vedzte, že našim prvoradým cieľom je predstavovať nábytok originálný, s dômyselným dizajnom a dostupný všetkým, teda za príjemné ceny. Aj v budúcom roku vám budeme predstavovať predovšetkým designy francúzskeho, belgického, dánskeho a nemeckého výrobcu. Ale budúci rok nebude len o nových dizajnoch, ale aj o rozširovaniu našich služieb. Je opäť sa na čo tešiť a ak patríte k tým, ktorí doma radi neustále niečo vylepšujú, tak ste v správny čas na správnom mieste. Prelom roku 2015 a 2016 bude takisto v znamení pokračovania našich víkendových zliav vo výške až 50%, rozhodne tak stojí za to v priebehu každého víkendu na naše stránky zabrouzdat. Ale vráťme sa k tomu, na čo sa môžete zo sveta dizajnu a vylepšovanie vášho bývania tešiť.

 

 

Detský nábytok v roku 2016

Pre kategóriu detského nábytku je a bude najväčšou zmenou predovšetkým rozdelenie kolekcií na typické dievčenské a typické chlapčenské. Rozdiel medzi dizajnom detskej izby dievčatá a detskej izby chlapca sa rok od roku zväčšuje. Ešte v časoch nie tak dávno minulých rozdiel v dizajne nebol žiadny, postupom času minimálný. Pre budúce roky môžeme počítať s tým, že návrhy detských izieb i detského nábytku sa budú viac a viac rozlišovať podľa toho, komu je dizajn určený. Napríklad belgický výrobca prichádza s veľmi zaujímavým riešením detskej izby dvoch malých slečien. Elegantnéý až možno rustikálny dizajn pôsobí v interiéri dievčat veľmi romanticky.

 

Dětský pokoj Biotiful   Dětský pokoj Amori

 

Fenoménom budúceho roku budú tiež toaletné stolíky pre malé slečny, ako jeden z možných dielov detskej izby. Tiež úplne nový trend, ktorý sme doteraz mohli vidieť iba v spálni. Jeden z možných toaletných stolíkov v našej ponuke môžete vidieť aj na ilustračnéj fotografii. Rovnako tak ako možnosť obstarania poschodové postele s prístelkou, variant, ktorý sa takisto stáva už bežnou. Výrobcovia sa u nových dizajnov roka na rok viac sústreďuje predovšetkým na úsporu miesta v interiéri a maximálne využitie danej plochy, ktorú máte pre svoje deti k dispozícii.

 

A čo detský nábytok pre chlapcov? Aj tu nájdete celý rad nových dizajnov sústreďujúci sa na maximálne využitie interiéru. Aj v roku 2016 nájdete v ponuke tradičné či povedzme typické dizajny pre chlapcov, ako napríklad široký výber detských postelí, ktoré na seba vzali podobu pretekárskych áut. Tieto tradičné chlapčenské designy patrí k veľmi obľúbeným. Nové kolekcie detských izieb pre chlapcov sa sústredí na ich záujmy a tak v ponuke nebudú chýbať ani kolekcia zamerané na chlapca športovca, alebo na chlapca, ktorý skôr tiahne k tematike vesmíru, kovbojov či iných aktivít.

 

Dětská postel Tobo   Dětská postel Pino

 

Ponuka detského nábytku je rok od roku zaujímavejšia a predovšetkým tiež lacnejšia. Nábytok sa stáva bežným spotrebným tovarom, čo je veľmi príjemná správa pre zákazníkov. Dnes už každé dieťa môže mať detskú izbu naozaj "detskú".

 

 

Nábytok pre dospelých v roku 2016

Veľkých zmien sa dočká tiež nábytok určený pre vybavenie interiérov kuchyne a jedálne, obývacej izby, spálne a ďalších interiérov. Výrobcovia sa pre rok 2016 budú sústrediť veľa na bývanie mladých ľudí, ktorí žijú v domácnosti ešte "single" a na zakladanie rodiny sa ešte nechystajú. Veková hranica pre založenie rodiny sa takisto rok od roku posúva smerom nahor, vek prvorodičiek sa zvyšuje. Taká je doba a výrobcovia nábytku na tieto ukazovatele musia pružne reagovať. Pribúda tak kolekcií, ktoré sa sústredia na vybavenie naozaj veľmi malých interiérov, pretože mladí ľudia žijúci single býva predovšetkým v malých bytoch. Ničím už neprekvapujú spálňa s posteľou o rozmere 140x200 cm a nie tradičných 160x200 cm. Ešte nedávno bola ponuka spální určená naozaj je pre dvoch, pre pár, teda s manželskou posteľou. Iná možnosť v podstate nebola. Tiež pribúda postelí, ktoré sa čo možno najviac sústredí na úložné priestory.

 

Postel Space Up patří k nejprodávanějším   Postel Travel

 

Ale zmena dizajnu sa samozrejme netýka len spální. Takisto aj nábytok pre ďalšie interiéry bude v roku 2016 predstavovaný s maximálnym ohľadom na využitie daného priestoru a tak môžeme povedať, že dizajn nábytku sa stáva z roka na rok praktickejší a dômyselnejší.

 

 

Nové, užitočné bytové doplňky

Novým trendom, s ktorým sa bude aj v roku 2016 stretávať je aj multifunkčnosť nábytku. Znamená to, že napríklad jeden diel nábytku využijete na viacero spôsobe. Písací stôl s možnou premenou na jedálenský stôl či toaletný stolík, to všetko bude patriť k bežným záležitostiam. Nábytok v malom interiéri, ktorý ponuke viac funkcií, je tým najlepším riešením. Tiež s ohľadom na finančnú úsporu.

 

Set dvou odkládacích stolků    Široký výběr regálů Industry

 

Typickom príkladom multifunkčného dizajnu môže byť komoda z kolekcie key od francúzskeho výrobcu. Jeden diel nábytku využijete ako písací stôl, jedálenský stôl aj barový stolík. A to všetko ešte s radom úložných priestorov.

Moderný dizajn sa aj v nasledujúcich rokoch bude čo možno najviac predovšetkým sústrediť na praktické využitie v interiéri. A nábytok Aldo u toho rozhodne nebude chýbať. A aj v roku 2016 budeme ponúkať ako už šiestym rokom dopravu zadarmo pri akejkoľvek výške objednávky až k vám domov.