Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové kolekcie šatníkových skríň pre rok 2017

Úložných priestorov nie je nikdy dosť a navyše úložné priestory potrebujeme v každej miestnosti. Najčastejšie potom potreba úložných priestorov, vzniká pri zariaďovaní spálne, detskej izby a pracovne. A poznáme to všetci, zariadime úložné priestory napríklad v detskej izbe, ubehne nejaký ten čas a zase nejaké tie úložné priestory chýbajú. Tak je to stále a my často pristupujeme raz za čas k upratovaniu, keď niektoré veci vytriedime a napríklad rozdáme, alebo zmeníme úložné priestory, napríklad v podobe šatníkovej skrine na väčšiu. A témou dnešného článku budú práve šatníkové skrine a to najmä do spálne a predsiene. Široký výber nových dizajnov šatníkových skríň pre rok 2017, ktorý sa vyznačuje predovšetkým moderným dizajnom. Predstavme si, s čím francúzsky výrobca prišiel tento rok na trh.

Šatňové skrine s posuvnými krídlami a zrkadlami

Môžeme s určitosťou a po niekoľkoročných skúsenosť povedať, že medzi najobľúbenejšie skrine do spálne patria tie, ktoré majú posuvné krídla a na nich zrkadla. Tiež sú tieto skrine najpriestrannejší a v mnohých prípadoch dokážu nahradiť vstavané skrine, ktoré však kúpite za celkom iné, samozrejme vyššie náklady. Klasickým príkladom takýchto šatníkových skríň môžu byť nasledujúce ilustračné fotografie. Šatňové skrine z kolekcie Perfect, ktoré sú ideálnym riešením úložného priestoru pre dve osoby v spálni. Dve police pod sebou v hornej časti a pod nimi šatníkovú tyč. Úložné priestory sú po oboch stranách skrine identické, každý z páru tak môže mať svoj osobný priestor.

Šatníkové skrine predstavuje výrobca v modernom dizajne a môžete si vybrať zo širokej ponuky rozmerov. Sú skrine, ktoré majú dokonca na šírku aj cez dva metre. Zrkadlová priečelí milujú predovšetkým ženy, ktoré sa tak môžu vidieť v celej svojej kráse. Identický dizajn skríň, je často využívam aj v interiéri predsiene, ak má podobu väčšej vstupnej haly. Mať priestor na takú šatníkovú skriňu sa však podarí len málokomu a je to veľmi praktické. Ale bohužiaľ, nie každý disponuje takým priestorom, aby si mohol v predsieni dopriať luxus v podobe priestranné skrine.

 


V tomto roku je ponuka šatníkových skríň u všetkých výrobcov veľmi široká a tento rok v nových kolekciách, sú k dispozícii aj šatníkové systémy. Čo to je šatníkový systém? Dané kolekcie predstavujú skrine v ponuke samostatne, ale tieto skrine, možno spojiť, či zostaviť do celej steny. Hovorí sa, že tieto systémy majú v dizajnovej žargóne názov šatníkové steny. Ich obľuba rok od roku stúpa a nie je sa čomu diviť. Nielen že ponúkajú veľké úložné priestory členené do niekoľkých samostatných priestorov, ale v interiéri pôsobí veľmi elegantne.

Jeden príklad za všetky. Šatníková zostava z kolekcie Tokyo sa skladá z troch samostatných skríň na seba vzájomne navzující. Všetky tieto tri skrine môžete zaobstarať samostatne, alebo ich spojiť do zostavy, ako je na fotografii, alebo si môžete vytvoriť vlastnú zostavu. Môžete umiestniť vedľa seba napríklad len dve skrine, ak na tri nemáte miesto, môžete vedľa seba umiestniť dve, či tri rovnaké skrine a nie každú inú. Možností je naozaj veľa. A motto nábytkárov a dizajnérov pre tento rok? Maximálna flexibilnosť vo výbere nábytku, všetko prispôsobené zákazníkovi. Veríme, že aj vy si svoju šatníkovú skriňu u nás nájdete.