Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové konferenčné rozkladacie stoly

Konferenčné stolíky kupujeme väčšinou ako doplnenie obývacej izby, predovšetkým potom sedacej súpravy. Stolík by nám mal slúžiť na malé pohostenie, alebo ako odkladacia plocha. Dnešná ponuka konferenčných stolíkov kladie čoraz väčší dôraz na ich maximálne využitie, na ich praktickosť. Nábytok Aldo sleduje najnovšie trendy a designy, preto sme aktuálne zaradili do našej ponuky aj moderné konferenčné stolíky, ktoré vás určite svojimi vlastnosťami a rafinovanosťou prekvapia. A ešte v úvode nám to nedá, aby sme neupozornili na našu akciu montáže vybraných detských izieb zadarmo ako v českej tak slovenskej republike.

 

Stolíky s možnosťou rozloženia a úložným priestorom

Medzi veľmi vyhľadávané a praktické patria stolíky, ktoré môžu meniť svoju veľkosť. Takýto stolík sa vďaka moderným technológiám ľahko rozložíte na väčší rozmer, keď máte viac hostí. Konferenčné stolíky s veľmi praktickými vlastnosťami ponúkame predovšetkým od nášho francúzskeho partnera, známeho výrobcu nábytku. Na prvej fotografii uvádzame konferenčný stolík Be Alive i Ness, ktorý nielenže je nadčasový, ale taktiež ponúka veľmi príjemnú cenu. Trendy je aj jeho odtieň, lesk v bielo-čiernom prevedení. Stolík je jedným z mnohých, ktorý ponúka rozkladací mechanizmus a to do všetkých strán, kedy jednotlivé kocky od seba vzdialite.

 

    

 

Ďalšou kategóriou stolíkov sú tie, ktoré ponúkajú úložné priestory. Podľa vašich potrieb tak môžete využiť stolík na čokoľvek. Napríklad aj ako malý bar po ruke. Stolík s úložným priestorom a tiež s možnosťou rozloženia oslovuje predovšetkým majiteľov malých bytov, ktorí multifunkčný nábytok veľmi ocenia. Väčšina stolíkov v našej ponuke je vyrobená z laminátovej dosky, ktorá je jednoduchá na údržbu a odolná voči mechanickému poškodeniu. Odtiene snáď všetkých druhov, vybrať si môže naozaj každý.

 

    

 

Pokiaľ hľadáte práve nový nábytok do obývacej izby tak vedzte, že vďaka jednotnému dizajnu ku každému stolíku u nás môžete nájsť aj ďalšie diely pre zariadenie celého interiéru. Teda obývacie steny, televízne stolíky, či komody. Aldo ponúka štýlový aj nadčasový nábytok a veríme, že dizajn francúzskych, či nemeckých výrobcov vás príjemne osloví.