Infolinka: +420 724 777 014 (Po-Ne 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové povrchové úpravy spální

Ponuka netradičných odtieňov a povrchových úprav spální, ktoré vás veríme oslovia. Francúzsky výrobca pri návrhoch designov kladol dôraz predovšetkým na detailné prepracovanie a netradičné odtiene v prírodnom prevedení. Odtiene, ktoré vznikli iba vďaka novým technológiám vo výrobe. Zostavy spálne potom pôsobí naozaj veľmi elegantne. Čo nového vám pre vybavenie a zostavenie vašej spálne môžeme ponúknuť?

 

 

Na našu prvú fotografiu v detailnom zábere môžete vidieť ako výrobca detailne prepracoval napríklad priečelie šatníkovej skrine. Ale nielen to, tiež zvolený odtieň oslovil už rad zákazníkov. Detailné prepracovanie, ktoré predstavujeme u šatníkovej skrine je tiež u ďalších dielov ako napríklad na priečelí postele. Celkovo potom spálne patrí k veľmi netradičným tiež vďaka prepracovanosti kovaných úchytiek. Prekvapivé je, ak šatníková skriňa, tak ďalše diely z kolekcie Slyde sú vyrobené z MDF dosky. Ale v dnešnej dobe moderných technológií je možné asi už naozaj všetko.

 

 

 

Moderné spálne sú praktické

Nové technológie povrchových úprav sú nielen pekné na pohľad, ale aj veľmi praktické, kvalitné. Samozrejme že úpravy či už v akomkoľvek odtieni sú takmer bezúdržbové. Ponúkajú tiež vyššiu mechanickú odolnosť.

Ale k samotným spálňam. Viete ako správne zostaviť interiér spálne? Platí niekoľko nepísaných pravidiel, ktoré môžu veľmi ovplyvniť kvalitu vášho spánku. Napríklad pre samotnú manželskú posteľ platí, že by nemala byť v blízkosti zdroja tepla, ale ani príliš v blízskosti okná, samozrejme ak máte tú možnosť. A tiež platí zlaté pravidlo, že bez kvalitnej matrac nie je kvalitné postele.

A tak majte na pamäti, že nielen odtieň a dizajn je prvoradým. Spálne musia tiež spĺňať dané podmienky tak, aby váš spánok bol naozaj kvalitný.

 

 

Ako internetoví predajcovia ponúkame vždy tie najmodernejšie designy, pretože ich vývoj pozorne sledujeme. Ako predajcovia vám tiež pre každú posteľ ponúkame rošt v cene a dopravné zadarmo po celej republike.

 

 

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.