Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové, praktické a multifunkčné designy nábytku pre chlapcov

V jednom z minulých článkov, sme vám predstavili detský nábytok pre vaše princezné vo veľmi romantickom dizajne. Dnes by sme sa radi venovali detskému nábytku pre vaše chlapca. Pri zostavovaní detských izieb, nielen chlapcom, kladieme dôraz na hravosť, atraktivitu, kvalitu a tiež bezpečnosť. Preto sa zameriame na značkový nábytok pre deti New Joy s mnohoročnou tradíciou, ktorý je zárukou kvality a originálneho dizajnu. Spoločnosť New Joy, tureckého výrobcu, predstavuje detský nábytok novej generácie, ktorý je šikovný, bezpečný a kvalitný.

 

Kolekcia poschodových postelí s písacím stolom

Detská izba vybavená nábytkom z kolekcie Puzzle môže byť aj v malom priestore veľmi vzdušná, nemusí byť preplácaná monštróznym nábytkom. Ako maximálne využiť miesto v malom detskej izbe? Zaobstaraním práve nábytku s možnosťou zavesenia na stenu, ako je to práve v tejto kolekcii. Čím menšie interiér pre vybavenie detskej izby máte k dispozícii, tým viac sa snažte zaobstarať skrinky či regály s možným umiestnením na stenu. Využite prázdnych stien, kedy prostredníctvom nábytku na zavesenie uvoľníte priestor a miestnosť bude priestrannejšia, komfortnejšia. Skrinky v tvare štvorca alebo obdĺžnikov môžete kúpiť v ľubovoľnom počte. Ponuka dizajnu novej generácie, kde každé umiestnenie nábytku v detskej izbe má svoj zmysel a svoje opodstatnenie. Výrobca kladie dôraz nielen na tú najvyššiu možnú kvalitu, čo dokladá predĺženou zárukou až na sedem rokov, ale návrhy detských izieb spĺňajú požiadavky ergonómie bývania. Detský nábytok je veľmi účelový a komfortný.

 

Patrová postel Heavy

 

Izby s poschodovou posteľou

Ak pre svojich dvoch chlapcov máte k dispozícii len veľmi malú miestnosť pre zariadenie detskej izby, je potrebné viac zvážiť, aký dizajn nábytku zvoliť. A ponuka detského nábytku dnes, to je rad veľmi dômyselných dizajnov, ktoré deťom poskytnú všetko, čo potrebujú hoci aj na malom priestore. Navyše s dômyselným dizajnom zostane miestnosť vzdušná, prehľadná a usporiadanie môže byť tiež veľmi praktické. Do takejto skupiny nábytku patrí aj kolekcia z kategórie značkového nábytku New Joy sa sedemročnú zárukou. A keď je súčasťou poschodové postele ešte celý rad ďalších dielov nábytku, alebo posteľ ponúka skryté úložné priestory, potom je úspora miesta značná.

 

Kolekce dětského nábytku Bo7

 

Možno sa vám na prvý pohľad zdá, že ceny týchto kolekcií spoločnosti New Joy sú príliš vysoké! Tak si ešte raz všetko dôkladne spočítajte a uvidíte, že za tak kvalitný detský nábytok, ktorý sme zaradili do kategórie luxusný detský nábytok, ktorý vám ponúka sedemročnú predĺženú záruku, nespočet úložných priestorov a písací stôl, je cena veľmi priaznivá.