Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové tematické izby na Aldu

Predškolské deti si svoj priestor samé zabývavajú a ich potreby sú naraz výrazne širšie. Izbička batoliatka je im už tesná a vy musíte rozmýšľať nad výraznou zmenou miestnosti, ktorá im do budúcna bude slúžiť k hraniu tých najrôznejších hier. Nábytok Aldo, vám ponúka v detskom nábytku ako detské izby pre chlapcov, tak dievčatá. Urobte radosť novou detskou izbou svojim deťom pod stromčekom.

 

Splnenie chlapčenského sna

Deti potrebujú miesto, v ktorom môžu aspoň náznakom vytvárať variácie rôznych prostredí. Z ľahkých plastových kontajnerov, na ktorých sa dá sedieť, si môžu postaviť napríklad vežu. Veľmi rady využijú všetky možnosti, kde si dokážu postaviť skrýše, domčeky a bunkre, bohato tiež uplatnia všetky možné ľahké mobilné prvky. Svoju schovávačku majú napríklad pod posteľou, alebo pod okrúhlym stolom. Dieťatu do štyroch rokov postačí pre hru a výtvarné práce malý stolík. Pozdejšie je už nevyhnutný kvalitný pracovný stôl, najlepšie s nastaviteľnou pracovnou doskou. Ak bude obohatený o zásuvky, alebo kontajner, tým lepšie. Pokiaľ nemusíte bojovať s každým centimetrom, dajte prednosť väčšiemu stolu, aspoň 140 x 180 cm, alebo ešte lepšie rohovému. Urobíte dobre, ak budete dopredu počítať aj s pozdejším umiestnením počítača.

Detská izba Bomba

 

Splnenie dievčenského sna

Od troch rokov by sa malo dieťa už učiť, že všetko nepatrí na jednu hromadu do krabice, ale na určené miesto. Dieťa by malo mať k dispozícii dostatok regálov, zásuviek a skriniek, kam by mohlo ukladať zvlášť hračky, kresliace potreby, knižky a podobne. V miestnosti by malo byť prostredie maximálne podporujúce umelecké a pohybové sklony detí. Nemala by chýbať plocha na kreslenie, ani malé miesto na cvičenie. Praktické a určite vítané môžu byť napríklad ribstol na stene, hojdačka v dverovej zárubni. Veľa, najmä väčších a nadnárodných reťazcov dnes ponúka rôzne hojdacie podložky, uzavieracie a točiace sa kresielka, stany iglu a ďalšie "prieskumnícke" hračky, ktoré ocenia hlavne mladšie ročníky. Niektoré z nich sa ale dajú využiť aj pre oživenie izby teenagera. 

Detská izba Fairy - diely