Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Novinky doplnkov do všetkých interiérov

Chceme sa aj dnes s vami podeliť o dojmy, z nových originálnych bytových doplnkov, od nikoho iného, ??než opäť nemeckého výrobcu. Kvalitu týchto výrobkov, už zaručuje samotný výrobca svojou známou precíznosťou a čoraz častejšie nás prekvapuje neskutočnými, originálnymi dizajny. Niektoré z nich, vám dnes predstavíme.

 

Originálne úložné priestory

Už z fotografie je zrejmé, že nemecký výrobca u týchto úložných boxov, čerpal inšpiráciu designu na pošte. Príjemný a veľmi originálny dizajn, kedy sa pýtame, na čo všetko ešte nemecký výrobca pri svojich návrhoch nepríde. Ako sme sa už zmienili, kvalita je a vždy bola prioritou po mnohých desaťročí a preto nás už ani neprekvapuje, ale práve dizajn je to, čo prekvapuje stále. Ak nechcete kupovať do akéhokoľvek interiéru komody, potom vám ponúkame jednu z možností, ako veľmi originálne vyriešiť úložné priestory pre najrôznejšie predmety. Použitým materiálom je mdf doska, ktorá patrí k veľmi kvalitným a navyše rohy sú opatrené kovovými krytmi, ktoré majú rovnakú funkciu ako napríklad abs hrany. Cena je uvedená za oba boxy. Aj druhý návrh, v podobe originálnej truhlice, ktorý radíme do takzvaného "industriálneho dizajnu", vám zaistí tiež veľa úložných priestorov. Ďalši netradičný kus nábytku pre tých z vás, ktorí milujú originálne interiéry.

 

   

 

Originálny sedací nábytok

Ak hľadáte opäť niečo originálne, len tak, na možné posedenie, či už v detskom, či obývačke, máme pre vás nové návrhy taburetu. Nájdete ich na našom portáli v kategórii bytových doplnkov, alebo pod detským nábytkom ako ďalšie potreby. Aj tu čerpal nemecký výrobca inšpiráciu designu na pošte, ale my vám predstavíme, látkový taburet Route, ktorého poťahová látka je vyrobená z recyklovanej džínsoviny, pod názvom denim. Veľmi originálny a trendy dizajn, ktorý osloví ako malých, tak aj veľkých zákazníkov. Ale najväčší úspech má samozrejme u "násťročných", ktorým v interiéri izby urobí naozajstnú parádu. Ako môžete vidieť na nasledujúcej fotografii, dizajn je naozaj nevšedný a predovšetkým kvalitný.

 

 


Bytové doplnky urobia v interiéri mnohokrát kúzla. Stačí originálny doplnok a interiér dostane úplne inú tvár. Doprajte svojim moderným interiérom, dizajnovo nové doplnky od nemeckého výrobcu.