Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Novinky na náš portál prináša francúzsky výrobca

To, že francúzsky výrobca ponúka nábytok, v tej najväčšej kvalite, ste sa už mnohí z vás mohli presvedčiť. Dnes vás predstavíme horúce novinky z jeho ponuky a veríme, že vás opäť zaujmú rovnako, ako nás. Francúzsky výrobca okrem vysokej kvality zaujme ako moderným, tak retro dizajnom. Je len a len na vás, ktorý štýl je pre vás ten pravý.

 

Originálny dizajn

Ako môžete vidieť na fotografii, nielen spálňa, ale celá kolekcia, ponúka nábytok v modernom dizajne a jednoduchej línii. Celá kolekcia pochádza z dielne spoločnosti Parisot. Zakladateľ tejto kvalitnej značky Jacques Parisot začal vyrábať nábytok vo Francúzsku v roku 1936, ktorý už vtedy kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Ďalšou výhodou kolekcie Sunset je fakt, že si môžete vybrať z ponuky samostatných dielov tak, aby zostava zodpovedala vašim potrebám a rozmerom miestnosti. Nábytok do spálne je v takej vysokej kvalite, že si výrobca môže dovoliť predĺženou zárukou až na tri roky. A to naozaj nebaví veľmi častá ponuka. Pre výrobu daných dielov použil výrobca kvalitný materiál mdf dosky v odtieni venge. A tak sa nábytok bude veľmi pekne vynímať v tmavých interiéroch s nedostatkom slniečka.

 

    

 

 

Retro štýl

Mnoho našich zákazníkov, tento štýl jednoducho milujú! A vere, že ich nie je málo. Na našom portáli sa snažíme vďaka francúzskemu výrobcovi stále retro nábytok rozširovať a preto sme dnes do noviniek zaradili ďalší originálny kúsok nábytku v podobe písacieho stolíka. Písací stolík, alebo toaletka? To skutočne necháme len a len na vás. Originálny dizajn s praktickým využitím predovšetkým pre tých z vás, ktorí potrebujú stôl iba na občasné využitie. Pokiaľ nechcete kupovať klasický písací stôl, ktorý by vám v interiéri zaberal zbytočne veľa miesta, tento retro návrh môže byť riešením.

 

 

Francúzsky výrobca pre docielenie vysokej kvality zvolil kombináciu dvoch materiálov a to drevo buk v prírodnom prevedení, ktoré použil na konštrukciu písacieho stola a laminátovú dosku na písaciu plochu v bielom odtieni pre jednoduchú údržbu. A vďaka týmto použitým materiálom je stôl stabilný a pevný. A prečo nás napadla druhá verzia, ako toaletka? Hlavne preto, že ponúka veľmi originálne riešenie v podobe skrinky a tak všetko, čo schováte do jej vnútornej časti, môžete tiež v prípade potreby priklopiť doskou. Tak schováte to, čo by nemala návšteva vidieť.

 A tak sledujte na našom portále kategóriu novinky o nábytku, kde môžete denne nájsť nové a nové výrobky.