Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Novodobé televízne stolíky

Milí zákazníci,

tí z vás, ktorí sa chystajú zariaďovať obývačku, alebo zaobstarať nejaký nábytok do obývačky, určite budú radi, že práve túto kategóriu nábytku v tomto mesiaci budeme rozširovať. Ponuka konferenčných stolíkov je už teraz veľmi široká, ale aj napriek tomu do nej stále zaraďujeme nové a nové designy. Vybrať si môžete z najrôznejších tvarov, odtieňov alebo materiálov. Snažíme sa tiež, aby ponuka konferenčných stolíkov do obývacej izby mala designovo nadväznosť na ponuku obývacích stien.

 

Konferenčné stolíky v modernom dizajne s úložným priestorom

V tejto kategórii nájdete prevažne nábytok, stolíky do obývačky španielskeho výrobcu a francúzskeho výrobcu, ktorí ponúkajú trendy dizajn a odtiene. A pretože medzi najviac vyhľadávané odtiene moderného nábytku a nielen konferenčných stolíkov patrí biely odtieň, ale aj kontrastný odtieň grafit. V tejto kategórii sa tak najviac stretnete s bielym konferenčným stolíkom ako predstaviteľom toho najmodernejšieho, čo vám môžeme ponúknuť.

 

Konferenční stolek Ness white  Konferenční stolek Ness graphit

 

Všeobecne sa biely odtieň dostáva do popredia záujmov. Kolekcia od španielskeho výrobcu ponúka ešte ako prídavok veľmi originálny dizajn, ktorý je pre mnohých až na neuverenie. Konferenčný stolík je možné rozložiť na väčší rozmer podľa aktuálnych potrieb a opätovne zložiť, ako môžete vidieť na ďalšej fotografii.

Výrobca tiež zvolil kvalitný materiál, laminátovú dosku a povestný perfekcionalizmus je dodržaný aj pri výrobe. V ponuke nájdete najrôznejšie varianty tohto moderného designu, stačí si len vybrať. Chcete byť originálny? Prezrite si našu ponuku moderného nábytku podľa najnovších trendov vo svete bývania a možno sa necháte inšpirovať.

 

Dostupné sú aj konferenčné stolíky rozkladacie

Dizajn konferenčného stolíka z kolekcie Be Alive je nielen nadčasový, moderný, ale aj veľmi praktický. Jednoduchým pohybom môžete zmeniť jeho dĺžku, ak máte väčšiu návštevu, alebo jeho rozmery zase môžete naopak zmenšiť. S ohľadom na možnosti designu môžeme povedať, že cena je bezkonkurenčná.

 

Konferenční stolek Be Alive

 

Ponuka sa neustále mení, design, rovnako ako pre ďalšie typy nábytku, sa neustále zdokonaľuje. Všetko podriadené maximálne nábytok prispôsobiť interiéru a maximálne tiež využiť design, napríklad práve možnými, skrytými úložnými priestormi.